Quantcast

Trenutno se u bioskopima daju cak 4 (cetiri) domaca filma

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.342
Listam repertoar na Usce cineplexx i vidim cak 4 domaca filma... Da li pamtite da je to bilo u zadnjih 20 godina??

Evo i koji filmovi su u pitanju

Cetiri ruze

Ajvar

Ekipa

Realna prica

Kad tome dodamo da su u poslednjih godinu dana bili aktuelni i Juzni vetar, Kralj Petar, Zaspanka za vojnike, Teret, Taksi bluz, Savovi, Delirijum tremens, itd... stice se utisak da se odavno nije vise snimalo... sto je za pohvalu.. Medjutim, vecina tih filmova i nisu nekog kvaliteta... I ono sto vredi od autora i glumaca se sve vise prebacuje na serije, mozda je resenje da se snima jos vise filmova da bi onda na 5 ili 10 krseva imali 1 dobar..

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.342
Nego Sotire , vidim da imaš neku konekciju sa filmskom industrijom kod nas ... imala bih da ponudim agregate , namenske za filmska studija , cene su povoljne , ulazimo kao nova firma , ali je svetski brend br 1 ... pa ako imaš neke konekcije daj da pravimo biznis ...

Ozbiljna sam , ali stvarno ...
:lol:

Jeste, imam konekcije, na dnevnom nivou se cujem sa Bjelogrlicem i svim producentima, tako reci mi smo najbolji ortaci :hahaha:

Nasla si mene da zajebavas? :D Kakvi bre agregati, ja sam samo ljubitelj filma i serije, obican gledalac, nista vise od toga.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.342
Deluje kao solidna drama :D
Zavisi od toga koliku dozu Sergeja mozes da podneses. :lol: Nije on toliko los glumac, cesto se cini da preglumljuje ali pogledaj ga kad daje intervju, on je isti kao i na filmu... Zar to i nije poenta da preneses realni zivot ispred kamere i na platno... U ovoj seriji Dug moru mi se bas svidelo kako je odigrao, ostavio je srce bas, to mu je mozda i jedna od najboljih uloga u karijeri, do sada

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.