Trenutni mediokritetski poslovi

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.218
kelnerishka...kusurishka...denserishka...
i lgbt nevladina organizejsniska. :p :cool:

ako je kusuriška prodavac to je valjda 30-40.000? to nije baš OK :confused:
za kelnere ne znam?

ej ako ovo nije lepo "mediokritetski" i oćže da me biju ... znači tako neki poslovi, gde ima poslova? neka vaša zapažanja

umesto mediokriteta nešto drugo tipa "obični"? ;)
ne znam ni je l se u maxi upadne lako npr? al to je 30.000 i ne raste?

placenik

Ističe se
Poruka
2.010
koji su trenutni ovakvi poslovi od kojih može da se OK živi?
Ти рече хоћеш медиокритетске послове а да се ОК живи? Неће да може.
За ОК живот, да ниси геније- сви занати, електричар, автомеханичар, молер... онда возачи камиона и бусева... па државни ухлеби

asd221

Veoma poznat
Poruka
14.367
Kao i svugde, moze ok da se zivi iskljucivo od poslova za genije, znaci doktori, inzenjeri, advokati, IT strucnjaci i programeri, zatim od nekog unosnog biznisa ako imas smisla za to. Sve ostalo je prezivljavanje a da ne pominjem one slabo placene poslove. Dobro, i zanat je dobar, s tim sto muskarci imaju mnogo vise izbora, zene su ogranicene na kozmeticarke i frizerke.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.218
Kao i svugde, moze ok da se zivi iskljucivo od poslova za genije, znaci doktori, inzenjeri, advokati, IT strucnjaci i programeri, zatim od nekog unosnog biznisa ako imas smisla za to. Sve ostalo je prezivljavanje a da ne pominjem one slabo placene poslove. Dobro, i zanat je dobar, s tim sto muskarci imaju mnogo vise izbora, zene su ogranicene na kozmeticarke i frizerke.

nisu formalno ograničene, mogu to da rade bar u teoriji
Poruka je automatski spojena:

Ти рече хоћеш медиокритетске послове а да се ОК живи? Неће да може.
За ОК живот, да ниси геније- сви занати, електричар, автомеханичар, молер... онда возачи камиона и бусева... па државни ухлеби

možda se i drž. uhleb zadrma :think:

AleksaJ

Elita
Poruka
23.806
koji su trenutni ovakvi poslovi od kojih može da se OK živi?
znači da nisi neki genije, ima mesta

možda i koji su uslovi?

Ево очигледнији предлог

Бавиш се супер модерацијом и администрирањем .. а гро посла волонтерски одраде молеатори ....

Напарвиш сајт за упознавање ...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.218
Nekako mi glupo da zena radi muski posao, ne znam, bilo bi mi neprijatno

a vojska
Poruka je automatski spojena:

Ево очигледнији предлог

Бавиш се супер модерацијом и администрирањем .. а гро посла волонтерски одраде молеатори ....

Напарвиш сајт за упознавање ...

da probam hehe :)

asd221

Veoma poznat
Poruka
14.367
Tako bi trebalo svima da bude, da se razgranici i podeli na muske i zenske javno kao sto jeste a ne da drve o ravnopravnosti
Poslovi uglavnom i jesu razgraniceni i retko je da zena i muskarac rade potpuno isti posao, jedino mozda kod drzavnih poslova ovi sto rade po kancelarijama. Retki su slucajevi da zena vozi kamion ili radi kao varilac a muskarac kao manikirka.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.218
Poslovi uglavnom i jesu razgraniceni i retko je da zena i muskarac rade potpuno isti posao, jedino mozda kod drzavnih poslova ovi sto rade po kancelarijama. Retki su slucajevi da zena vozi kamion ili radi kao varilac a muskarac kao manikirka.

u stvari mnogo je više moguće da žena radi ovo što si navela (btw film flashdance - zavarivačica) nego da muškarac bude manikir ili kozmetičar
ajd pedikir možda to mu dođe medicina više? :think:

mada pretpostavljam da žene moraju tu i tamo da se dohvate alata u životu kao što ebiga muškarci umeju d aprave salatu i kuvaju jaja :confused:

asd221

Veoma poznat
Poruka
14.367
u stvari mnogo je više moguće da žena radi ovo što si navela (btw film flashdance - zavarivačica) nego da muškarac bude manikir ili kozmetičar
ajd pedikir možda to mu dođe medicina više? :think:

mada pretpostavljam da žene moraju tu i tamo da se dohvate alata u životu kao što ebiga muškarci umeju d aprave salatu i kuvaju jaja :confused:
Drugo je dohvatiti se alata a drugo izabrati to za profesiju. Ja eto ne bih mogla

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.