Quantcast

тренутна дешавања

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Golub

Veoma poznat
Poruka
13.009
Zato što ne znaš šta je pravi Bunt. Pravoslavna Crkva je donela miris slobode i drugačiji ukus u svetu. Većinu ljudi koji su religiozno neinformisani -odbija od Crkve priča oko seksualne represije u Crkvi, ali to je mit. Crkva promoviše odnose između muškarca i žene. Danas u ovom palom svetu, sa palim stanjem ljudske prirode , ljudi su uglavnom robovi greha, svi su podložni lažima, prevarama, krađama, neki i teškim gresima ubistvima, idolopoklonstva..itd.
Uh brate, hvala ti, sad mi je laknulo! :D
Nameračio sam se na ovu Evelinku, ali nisam bio siguran oću li pogrešiti, međutim sad kad znam da mi Crkva to promoviše....:ortaci3:

Ulični Hodač

Aktivan član
Poruka
1.345
Koje indoktrinisanje ljudi u Srbiji, kao ne možeš ući u prodavnicu ili apoteku bez zaštitne maske ili bez rukavica?
Dobro, onda vi lepo izađite ispred objekta pa me uslužite, inače prijava diskriminacije. I na kraju prodavačice popuste, ja ne ulazim, al me ipak usluže bez kršenja zakona. :pivce:

GANFAJTER :*

Buduća legenda
Poruka
39.043
čitam rojtersovu vest da bi pandemija mogla dovesti do najvećeg pada emisije gasova staklene bašte posle drugog svetskog rata.
izgleda da je majka zemlja, sa svim drugim živim bićima sem vrste homo sapiens, odlučila da se malo odmori od nas
nemoj da verujes u sve sto procitas
jedna erupcija vulkana izbaci toliko gasova da nadmasi pola veka zagadjenja sagorevanjem fosilnih goriva
i nikad nije bilo frke

msm ono kao ima tu lom stvari koje nisu istina jer realno sto vecina kazu nije istina
meni se ***** kolko sve kao ovo ono

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.