Quantcast

тренутна дешавања

cvetak zanovetak

Veoma poznat
Poruka
13.860
Стравично, није ми било добро кад сам прочитала.
Tako je bilo i sa onim pozarima, pa je odluka pala deca sama ni sekund ni trknem do radnje.
A prozore i vrata od terase vecito na kant, tresem se i kad sam ja pored a otvorim da se izvetri.
Svi znamo da niko nikog nije sacuvao pod staklenim zvonom, nesrece se desavale za par sekundi i pored roditelja.Ali dzabe, aj to objasni panici u svojoj glavi

Anemone

Iskusan
Poruka
6.680
I realno, meni duze treba da se istusiram nego da trknem do radnje u kvartu. A za sulude ideje i nesrecu je potreban deo sekunde.
Ne opterecujte se, koliko god da surovo zvucim, ja radim na takvom mestu gde se nagledam svega i smrt mi je postala deo posla.
Kad bih svaku pricu dozivela licno i nosila kuci, zavrsila bih u ludari za mesec dana.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.731
Не знам, ја сам била прилично самостално дете. Остављали су нас саме мене и сестру, ја шест година, она две. И све сам ја знала, не дирај струју, не укључуј шпорет, не нагињи се кроз прозор али опет, остали се играју напољу а ја седим у кући и онда завежем сестри ноге и руке за креветац и одем напоље да се играм, а она мукица нит се мрда нит плаче. Дете је дете, то је поента, колико год знало шта не треба увек ће да прави неку глупост.

А једном сам и била баш баш глупа и гледала на тву неки трик кад лик увуче иглу за плетење у једно уво а изађе му на друго, и петогодишња ја није знала да му игла иде иза главе, па је пробала да угура ону дугачку кинеску шналу што је као штапић сестри у уво. Хвала драгом богу што ми сестра данас није глува. Плус, 28 година касније, тих батина се и даље сећам. Да могу да се вратим, додатно бих изударала саму себе.

momcilo95

Poznat
Moderator
Poruka
7.622
Mene su kao klinca ostavljali samog sve dok jednom nisam uzeo neku mast iz kuhinje i okrecio babi namestaj i preko toga posipao brasno da se zalepi. Baba je skoro dobila mozdani, secam se kroz maglu njene reakcije iako sam bio mali bas, samo se onako katatonicno ukopala u mestu i pocela da vice "jao, jao, jao" i tako ripitovala u istom tonalitetu jedno 74 puta.

Poslednja izmena:

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.731
Mene su kao klinca ostavljali samog sve dok jednom nisam uzeo neku mast iz kuhinje i okrecio babi namestaj i preko toga posipao brasno da se zalepi. Baba je skoro dobila mozdani, secam se kroz maglu njene reakcije iako sam bio mali bas, samo se onako katatonicno ukopala u mestu i pocela da vice "jao, jao, jao" i tako ripitovala u istom tonalitetu jedno 74 puta.
Сећам се неког кауча код моје покојне баке који је имао дрвене исполиране наслоне за руке са стране и то је увек било до бола изгланцано и ја дођем и седнем и спустим руку на то и однекле се изненада астрално пројектује моја баба у делићу секунде и каже ми "немој да прстељаш" лол

Poslednja izmena: