тренутна дешавања

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne kapiram majke mi, super sezona, ne kapiram što ima tako lošu reputaciju... ko za Metalikin Loud, ljudi kenjaju da bi kenjali.

Zato sto su se u prvoj nalozili na taj dramski momenat i sukob tj. odnos njih dvojice... Medjutim druga je toliko dinamicnija i sve, samo mi ne piju vodu onaj kraj kada se Velcoro poneo kao kakav ubica, bez ikakvog motiva... Obesmislili su sam naziv serije... Jer on bi sustinski trebao biti jedan dobar DETEKTIV...
 
Haland het trik. Van Dajk će prvi put da se suoči sa likom koji je brz, visok i jak ko on. Ali Soboslaj :zaljubljena: Kad bi ga Klop doveo, bio bih jako srećan. Jako.
Баш су јака екипа, брзи, технички потковани, прави тотални фудбал.

Ван Дајк, иако мислим да је превише извикан, одличан је штопер. Његов проблем је што нема одговарајућег штоперског пара. Тешко да се можеш ослонити на Матипа, Ловерна или Гомеза, а бекови су му константно напред.

Да не причаш колико се осети одсуство Алисона...
 
Zato sto su se u prvoj nalozili na taj dramski momenat i sukob tj. odnos njih dvojice... Medjutim druga je toliko dinamicnija i sve, samo mi ne piju vodu onaj kraj kada se Velcoro poneo kao kakav ubica, bez ikakvog motiva... Obesmislili su sam naziv serije... Jer on bi sustinski trebao biti jedan dobar DETEKTIV...

Znaš šta mi je u prvoj sezoni jedino ekstra... ova scena.


6 minuta u komadu, bez prekida. Malo režisersko/snimateljsko remek delo.
 
Прошле године су једва групу прошли, ове године опет јака, имаће они проблема и са Салцбургом.

Данас је баш било непредвидиво, Интер одигра нерешено код куће, Зенит извукао бод, Барса и Борусија без голова...

Ја сам данас прошао само Салцбурга 3+, Лајпцига двојку и Ајакс 3+, остало пао. Еј, Челси изгубио код куће, изгледа да је мали Маунт добро најебао након оног старта.

Сплетом околности почео сам да пратим руску хокеј лигу и да се кладим на исту. Одиграм данас на Петербург и Нурсултан, прођем глат.

То је већ алармантно, мораћу се бацити потпуно на хокеј.

Znas da Slavia nije porazena zadnjih 20 utakmica... Inter je bio mlak proslu kod kuce 1:0.. Ja sam tu uvatio x2 i od 0 do 3.. Al zato me izbusio Celzi jbg.. I Borusija isto..
 
Znas da Slavia nije porazena zadnjih 20 utakmica... Inter je bio mlak proslu kod kuce 1:0.. Ja sam tu uvatio x2 i od 0 do 3.. Al zato me izbusio Celzi jbg.. I Borusija isto..
Ма све то стоји, ал' Интер са новим тренером, реконструисаним тимом и на Ђузепе Меаци...

Очекивало се да их одувају, реално.

Симпатичан ми је Интер, волео бих да прође групу, оваквом игром тешко.

Посрећило им се што су и ови одиграли нерешено.
 
Баш су јака екипа, брзи, технички потковани, прави тотални фудбал.

Ван Дајк, иако мислим да је превише извикан, одличан је штопер. Његов проблем је што нема одговарајућег штоперског пара. Тешко да се можеш ослонити на Матипа, Ловерна или Гомеза, а бекови су му константно напред.

Да не причаш колико се осети одсуство Алисона...

Matip igra ekstra od aprila do sad. Ne ispada iz pozicije, pokriva prave uglove, zatvara linije dodavanja, dominacija u skoku, manje rizikuje kad iznosi loptu, pravi pametne faulove... ja sam s njim prezadovoljan trenutno.
 
Matip igra ekstra od aprila do sad. Ne ispada iz pozicije, pokriva prave uglove, zatvara linije dodavanja, dominacija u skoku, manje rizikuje kad iznosi loptu, pravi pametne faulove... ja sam s njim prezadovoljan trenutno.
Мислим да је то последица играња поред Ван Дајка, јер купи све њихове грешке.

Да играју на пример он и Ловрен у пару, осетили би се сви недостаци.
 
Мислим да је то последица играња поред Ван Дајка, јер купи све њихове грешке.

Да играју на пример он и Ловрен у пару, осетили би се сви недостаци.

Taj narativ su mediji nametnuli, jer prosto nisu znali da objasne kako je Liverpulova odbrana odjednom tako dobra. A ne znaju jer ne znaju kako se fudbal igra, ne umeju da pristupe igri analitički, posmatraju stvari kao kežualni navijač - površno. I kada tako gledaš na fudbal, šta je u datoj situaciji najočiglednija promena koja se vidi sa površine - došao je Van Dajk. To dalje implicira da je Van Dajk sam popravio Liverpulovu odbranu koja se nije mogla popraviti 10 godina. Van Dajk je najbolji štoper, Van Dajk sve pokriva, Van Dajk je učinio svoje saigrače boljim... gluposti. Nje Van Dajk Bog. Ne može on da učini Lovrena boljim, jer je Lovren prosto katastrofa igrač, tj. katastrofa za ovaj nivo.

Sledeći put kad budeš gledao Liverpul posmatraj Matipa malo, fokusiraj se samo na njega i gledaj šta radi, kako se kreće...
 
Sledeći put kad budeš gledao Liverpul posmatraj Matipa malo, fokusiraj se samo na njega i gledaj šta radi, kako se kreće...

Хоћу : )

Могуће и да сам мало прегруб према њему, ал' сећам се како је почела његова епизода у Ливерпулу, па можда вучем још предрасуде из тог периода.

Мада и даље сам мишљења да Дајку треба бољи пар.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top