Trenutna desavanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mmmm....
jogurt. :D
bicu kao tenk. :D

ne mozzesh znati kako forumash izgleda, ali samo zato shto je forumash, znash da ima veliki kqrac. :D
Uf, nisi se još porodila, dobro je.
Da znaš da sam te pre neku noć sanjala da si se porodila par meseci ranije, pa sad proveravam, toliko je stvarno bilo. :lol:
A sanjala sam i Silent Boba koji se u mom snu zvao Radmilo. :-|
Nije mi dobro.
 
ja redovno glasam za ldp : )

I ti si bas ozbiljno shvatila izbore! :twisted:

siridaljebz0.jpg
 
Увек се пред пут, чак и врло кратак, осећам као да одлазим заувек... Као да овог себе остављам са свим стварима које не намеравам да понесем... Јако чудно осећање.

И увек неки хаос, неко спремање и склањање и проверавање до касно у ноћ, и ти тренуци заједно са онима док покушавам да заспим а мислим о хиљаду ствари... тад сам усамљенији и збуњенији него икад... као да се сви тренуци када сам у животу био сам слију у тај један. :|
 
Увек се пред пут, чак и врло кратак, осећам као да одлазим заувек... Као да овог себе остављам са свим стварима које не намеравам да понесем... Јако чудно осећање.

И увек неки хаос, неко спремање и склањање и проверавање до касно у ноћ, и ти тренуци заједно са онима док покушавам да заспим а мислим о хиљаду ствари... тад сам усамљенији и збуњенији него икад... као да се сви тренуци када сам у животу био сам слију у тај један. :|

he,ja obozavam taj deo pred put,zato sto idem negde i ceka me nesto,sta god,menja se nesto,za nekoliko sati bicu na nekom sasvim novom mestu i to mi je fenomenalno osecanje...obozavam da putujem,obozavam noc pred put,da proveravam da li sam sve spakovala i slicno a stvari koje ostavljam ni ne primecujem,ako mi nesto mnogo znaci a nece mi trebati ipak ga ponesem,ostalo ne vidim...ma kako mi se sada putuje negde : )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top