Trenutna desavanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne ovo nije trenutno mislim na, nego trenutna desavanja na polju ljubavi i sexa kod nasih dragih forumasa. Pa raspalite.
Dano si videla onog? :))))) umrese svi od radoznalosti sta je bilo :))))

Jao, bas si me iznenadila. :)

Hehe, pa izgleda da je sve ok, ispostavilo se da mu je bilo lose (to izmedju ostalog nisam rekla, jer ste ga i ovako nacrnili sa nekom silnom kilavoshcu :lol: ), ali ima on nekih zdr. problema, e, sad da li je istina bas da mu je to tad doslo, ne'm pojma, ali kad je rekao "pedala sam", na to je mislio, a ne u fazonu ispaljujem te. I na kraju je ostalo da sam ga drugarski zvala, ali ja sam ipak kao ljuta, sto on ne razume, jer nije shvatio moj poziv tako ozbiljno :confused: on se vrzma i dalje, kao, sto ga nisam zvala i u subotu... Sve u svemu, mozh biti da me zeza, a mozh i ne, ali ja sam se bar opustila, tj. nisam vise pod stresom, pa cemo videti sta ce biti. :wink:
 
Jao, bas si me iznenadila. :)

Hehe, pa izgleda da je sve ok, ispostavilo se da mu je bilo lose (to izmedju ostalog nisam rekla, jer ste ga i ovako nacrnili sa nekom silnom kilavoshcu :lol: ), ali ima on nekih zdr. problema, e, sad da li je istina bas da mu je to tad doslo, ne'm pojma, ali kad je rekao "pedala sam", na to je mislio, a ne u fazonu ispaljujem te. I na kraju je ostalo da sam ga drugarski zvala, ali ja sam ipak kao ljuta, sto on ne razume, jer nije shvatio moj poziv tako ozbiljno :confused: on se vrzma i dalje, kao, sto ga nisam zvala i u subotu... Sve u svemu, mozh biti da me zeza, a mozh i ne, ali ja sam se bar opustila, tj. nisam vise pod stresom, pa cemo videti sta ce biti. :wink:

COVEK U GODINAMA ;)
 
Ma to Dano neka mushka princeza....shta mu je bilo? Bio palchich u gipsu pa nije mogo da otkucka porukicu?
Ne shvata te ozbiljno...e us*ro ga skroz....

@Parka
Potresala sam se prvih osam godina, sad chekam da vidim shta che da smisli kako da mi se vrati...i tu je inventivan...
 
Ma to Dano neka mushka princeza....shta mu je bilo? Bio palchich u gipsu pa nije mogo da otkucka porukicu?
Ne shvata te ozbiljno...e us*ro ga skroz....

Pao u nesvest. :lol:
A da je sisa, to jeste. ;)
Zato ja i dalje ne'am njegov broj, jedem jabuku i pravim se luda. Pa, ako oce, oce. Ali, naaaaajvaznije je sto ja sad mogu da se opustim sa njim, sto ga ne velicham vise onako, sto mogu da se salim i to, a ne onako ko zombi sto sam bila. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top