Trener francuske teniske reprezentacije nazvao Srbe IMBECILIMA i IDIOTIMA

Selektor je doslovno unistio sansu Francuske za pobedu, Ljodra je dubl igrac i kao takav defanzivno ne ume da igra sto apsolutno nije njegova krivica, da me ubije neko ne znam zasto nije pustio Simona danas na teren...veliko je pitanje kako bi rezultat izgledao bez obzira na sjajnu igru Viktora...

Ljodra je trenutno bolji igrac od Simona,:mrgreen: a plus igra bas pravi 'atraktivno muski 'Pit Sampras' tenis' :mrgreen::mrgreen: Za razliku od onih smaraca defanzivaca:mrgreen::whistling:
 
France captain Forget blasts Serbian 'imbeciles'

BELGRADE: France captain Guy Forget lashed out at "imbeciles" amongst the raucous Belgrade crowd on Sunday after his team slumped to a dramatic 3-2 defeat by Serbia in the Davis Cup final.

http://timesofindia.indiatimes.com/...sts-Serbian-imbeciles/articleshow/7050500.cms

Davis Cup - Forget blasts 'idiot' Serb fans


Defeated France captain Guy Forget hit out at heckling fans he described as "idiots" after Serbia won the Davis Cup for the first time.


For three days the Belgrade Arena was packed to the rafters and while most of the 17,000 fans respected the players, Forget said some had spoiled the occasion.

http://uk.eurosport.yahoo.com/05122010/58/davis-cup-forget-blasts-idiot-serb-fans.html

To su ti nasi evroatlantski prijatelji :super:

Ma koliko ja mrzeo francuze, a mrzim ih prilično, nije baš tačno.

"It's very loud. And the crowd was pushing behind the Serbian players, and they were wonderful. So were the French crowd, as well," he told reporters after graciously praising Serbia's team for their 3-2 victory.

"Now that it's over, the only thing I can say is always when you have a big event like this, you always have 20 or 30 idiots that are whistling every time you toss the ball.

"Srbi su navijali za Srpsku ekipu i bili su divni......Meč je bio odličan, navijači su bili odlični, ali nažalost na ovako velikim mečevima uvek imate 20-30 idiota koji zvižde svaki put kad udare lopticu"
 
Selektor je doslovno unistio sansu Francuske za pobedu, Ljodra je dubl igrac i kao takav defanzivno ne ume da igra sto apsolutno nije njegova krivica, da me ubije neko ne znam zasto nije pustio Simona danas na teren...veliko je pitanje kako bi rezultat izgledao bez obzira na sjajnu igru Viktora...

Simon je jos slabiji.

Francuske sanse su bile drasticno smanjene kada se Tsonga povredio, da se ne lazemo.
 
Nije rekao da su Srbi imbecili, precizirao je na koga misli. Čemu ovo izvlačenje iz konteksta? Čak i da je rekao ovo što mu je postavljač teme nakačio, koga bole paja šta misli neki marginalni lik koji nema ama baš nikakav uticaj na politiku?

http://www.mondo.rs/s191088/Tenis/Forze-_Neki_idioti_su_nam_zvizdali.html

"Kada god je neki francuski teniser podacio lopticu da servira jedan ili dva idiota iz publike su zviždala svaki put kad bacim lopticu. To nije fer i nadam se da će se ispraviti", rekao je Forže i dodao:

"Publika je odlična i glasna. Gurala je srpske tenisere do pobede"
 
Mozda nas zbog njega Francuz smatra imbecilima i idiotima? Ovaj je najvise skakao zvizdao i urlikao na tribinama koliko sam mogao da vidim prilikom tv prenosa :mrgreen:

tadic_treci_dan%20(1).JPG

Ово је вођа имбецила :D
 
Simon je jos slabiji.

Francuske sanse su bile drasticno smanjene kada se Tsonga povredio, da se ne lazemo.

...ljudi bre singl/dubl igraci su specificni jer singl igrac moze biti dobar u dublu dok je u suprotnom smeru tesko postici kvalitet buduci da nemaju naviku da poen traje, trce na mrezu pa kako bude...da je tako za nas bi poslednji mec igrao Zimonjic a ne Viktor obzirom na iskustvo i mesto na rang listi... Ljodra je tipican dubl igrac aman...:)
 
Nije rekao da su Srbi imbecili, precizirao je na koga misli. Čemu ovo izvlačenje iz konteksta? Čak i da je rekao ovo što mu je postavljač teme nakačio, koga bole paja šta misli neki marginalni lik koji nema ama baš nikakav uticaj na politiku?

http://www.mondo.rs/s191088/Tenis/Forze-_Neki_idioti_su_nam_zvizdali.html

"Kada god je neki francuski teniser podacio lopticu da servira jedan ili dva idiota iz publike su zviždala svaki put kad bacim lopticu. To nije fer i nadam se da će se ispraviti", rekao je Forže i dodao:

"Publika je odlična i glasna. Gurala je srpske tenisere do pobede"

pa i ti koji su zvizdali i na koje je on mislio su Srbi zar ne ?

ja nisam napisao "sve srbe" vec srbe
 
ma kako za predsednika kazete da je idiot...ccccc
i za DS..sramota..
pa ti genijalci nas doveli do prvog mesta u Evropi po zaradama..
od pozadi
Nagradno pitanje: Ako su pod Tadićem plate 320 evra, kolike bi bile da su Milošević & patriote ostale na vlasti do dan-danas.

Nagradni odgovor: Bile bi 32 evra.


I sada ti nekom pričaš za "najniže plate u Evropi," a bile bi još 10 puta niže pod vašom upravom.
 

Back
Top