Treći Svetski Rat uživo - World War 3 live

Sukobljene strane:





Antifašistička alijansa:



1. Rusija

2. Kina

3. Donjecka Narodna Republika

4. Luganska Narodna Republika

5. Sirija

6. Severna Koreja

7. Indija

8. Belorusija

9. JAR

10. Brazil



Fašistička alijansa:



NATO države+Izrael, Južna Koreja, Tajvan, Ukrajina i Azerbejdžan

I Srbi u tu alijansu s Rusima

5846329.jpg
 
@Umri_muski

Problem je što oni natprosečni ne žele da se bave politikom i odlučivanjem. Mada i oni su često ograničeni u nekom smislu da vode druge.
Kao i moć menja pojedinca.

Zato se i iz proseka pravi selekcija elite. A elita kakva god bila se brine samo o istoj toj eliti... Prosek služi da bira i ako treba štiti elitu...

Zakoni i uređene civilizacije su na nacionalnom nivou. I dok je tako štitićemo carstva nacije ma koliko moćna da su. Amerikanci su nadnacionalni projekat. I Sovjetski savez je to bio. I Jugoslavija je to bila.
Kina npr nije...
Nije to problem...a znas zasto znam , zato sto sam ja imao mu... da se bavim aktivnostima koje zovete politika....i video sta je oko mene, i video sta je taj ustreptali narod posten i zeljan postenog coveka...

Niti je zeljan postenog coveka, naprotiv , sto je vise posteniji pred svima, to je vise smrdljiviji kad ti se nadje na 1 m od tebe...
Tako da nije problem u tome sto odgovorne licnosti nece da se bave politikom kad hoce...nego je problem sto se svi trude iz raznih svojih razloga da pociste te objektivne , kolektivno odgovorne elemente..
Ovo poslednje vazi za Srbiju , a delimicno je vazilo i za SFRJ...

Postoji drugi nacin upravljanja, on se zove svima prema sebicnim prohtevima, i stvarno funkcionise....
Tu je stvar u tome da se sami alavci kontrolisu ko koliko krade od lazne postene drustvene strukture...
Medjutim, tu troskovi izgradnje i napredovanja drustva rastu na 9x i vise puta , a brzina razvoja drustva pada nekih 10x nekad i vise...nelinearan je i rast troskova i pad razvoja....do 5x je to blagi pad, tj niko ne primecuje sto je nesto 10x skuplje....ili nesto sto se sporije razvija do 5x sporije...ali kad krene dalje da se cerupa i vise da se cerupa e onda razvoj pada na 20x sporije pa na 100x sporije...i onda se to predstavlja zaverom celog sveta, zaverom pojedinih drzava i slicno...
 
Dakle, ovde ćemo zbirno pratiti sve sukobe, napetosti, ratove širom sveta, a koji samim tim čine jedan svetski rat, koji sve više poprima obrise baš takvog

Trenutno imamo najviše varnica na potezu:

EVROPA + AZIJA:
- Rat NATO vs Rusija, u zapadnoj Rusiji tj Ukrajini
- Rat Azerbejdzan vs Jermenija
- Napetosti i zamrznut sukob u srpskoj pokrajini Kosovo okupiranoj od strane NATO
- Izrael vs Palestina
- Latentna napetost Grčka vs Turska
- Sirija
- Rat u Jemenu
- Kina vs Tajvan
- ...

Po Africi isto svašta ima...
Juzna Amerika više rat narko gangova

Takođe, ekonomski kolapsi su se obično manifestovali uoči velikih globalnih sukoba

Ono što je novo u ovom razvučenom početku Treceg svetskog rata, (a u koji možemo ubrojati i borbu Srba protiv NATO-a u periodu 1991-1999.), jeste vrlo bolestan deo sa biološkim oružjem koronom puštenom globalno...

Dakle...
Pratimo uživo sad vec davno započeti Treći Svetski Rat !

...
Tko prenosi uživo? CNN ili Russia Today? :kafa:
 
Dakle, ovde ćemo zbirno pratiti sve sukobe, napetosti, ratove širom sveta, a koji samim tim čine jedan svetski rat, koji sve više poprima obrise baš takvog

Trenutno imamo najviše varnica na potezu:

EVROPA + AZIJA:
- Rat NATO vs Rusija, u zapadnoj Rusiji tj Ukrajini
- Rat Azerbejdzan vs Jermenija
- Napetosti i zamrznut sukob u srpskoj pokrajini Kosovo okupiranoj od strane NATO
- Izrael vs Palestina
- Latentna napetost Grčka vs Turska
- Sirija
- Rat u Jemenu
- Kina vs Tajvan
- ...

Po Africi isto svašta ima...
Juzna Amerika više rat narko gangova

Takođe, ekonomski kolapsi su se obično manifestovali uoči velikih globalnih sukoba

Ono što je novo u ovom razvučenom početku Treceg svetskog rata, (a u koji možemo ubrojati i borbu Srba protiv NATO-a u periodu 1991-1999.), jeste vrlo bolestan deo sa biološkim oružjem koronom puštenom globalno...

Dakle...
Pratimo uživo sad vec davno započeti Treći Svetski Rat !

...
Zbir raznoraznih nepovezanih sukoba nikako ne može dobiti etiketu Trećeg svjetskog rata. Da bi se to sve skupa pretvorilo u ww3, dio tih narko gangova mora zauzeti službeni stav je li za ili protiv agresije na Ukrajinu, a njima se živo fučka za taj sukob. Čak bih išao dotle da ustvrdim kako većina tih narko bandi nikada u životu nije ni čula za Ukrajinu. Ista je stvar s plemenskim sukobima u Africi. Njihovi sukobi nemaju nikakve poveznice s bilo čime izvan tih regija.

Tamo gdje se može govoriti o mogućnosti spajanja sukoba i izbijanja ww3 su sukob Rusija - Ukrajina i mogući sukob Kina - Tajvan te možda Armenija - Azerbajdžan i Srbija - Kosovo. Međutim, Srbija tu stoji najlošije, jer nema mogućnosti za izdržati ratni sukob; ni demografski, ni ekonomski, ni vojno. Doduše, malo znam o kapacitetima Armenije i Azerbajdžana pa sam zato Srbiju rangirao kao najlošiju točku.
 
Sukobljene strane:





Antifašistička alijansa:



1. Rusija

2. Kina

3. Donjecka Narodna Republika

4. Luganska Narodna Republika

5. Sirija

6. Severna Koreja

7. Indija

8. Belorusija

9. JAR

10. Brazil



Fašistička alijansa:



NATO države+Izrael, Južna Koreja, Tajvan, Ukrajina i Azerbejdžan
To ne bi napisala ni djevojčica od 6 godina. Čak bi i ona bolje znala.
 
To što ti nisi čuo ne znači da nisu bitni na svetskoj sceni.

Kina, Indija, Rusija su u toj bezbednosnoj saradnji npr...tri nuklearne sile..
Kome su bitni? Meni nisu. Priznajem da mi je EU bitna, jer utječe na moj život i rad. Osjećam i značaj NATO saveza, premda nisam bio za učlanjenje Hrvatske. Osjećam značaj SAD-a, mada su malo pukli i donekle važnost UN-a, ali ta Šangajska grupa je bitna tamo negdje na području Azije. Ovdje u Europi su prilično nebitni.

Tri nuklearne sile u sigurnosnoj suradnji, kažeš. I te tri su kao važnije od četiri zapadnjačke nuklearne sile (SAD, UK, Francuska i Izrael) plus pet država na čijem teritoriju se nalazi nuklearno oružje (Italija, Turska, Belgija, Njemačka, Nizozemska)? Ok.
 
Nadam se da se neće dokazivati koliko su bitne sile nuklearnim pretnjama.

Jedna relativno mala Severna Koreja je opasnija od te četri sile Zapadnih bezbednosnih struktura. Otimača i svetskog policajca.

Najavljuju smenu. Eu raspad..
Videćemo...
U nuklearnom ratu bi ti stradale stotine i stotine miliona rusa i korejanaca.

Tako da treba da budeš srećan što vas neće atomski bombardovati, doduše i nesrećan što ti rusija umire.
 

Back
Top