Treći Svetski Rat uživo - World War 3 live

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
I Srbi u tu alijansu s Rusima

5846329.jpg
Kakvi primitivci i polu svet! Užaš!

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
48.042
Dakle, ovde ćemo zbirno pratiti sve sukobe, napetosti, ratove širom sveta, a koji samim tim čine jedan svetski rat, koji sve više poprima obrise baš takvog

Trenutno imamo najviše varnica na potezu:

EVROPA + AZIJA:
- Rat NATO vs Rusija, u zapadnoj Rusiji tj Ukrajini
- Rat Azerbejdzan vs Jermenija
- Napetosti i zamrznut sukob u srpskoj pokrajini Kosovo okupiranoj od strane NATO
- Izrael vs Palestina
- Latentna napetost Grčka vs Turska
- Sirija
- Rat u Jemenu
- Kina vs Tajvan
- ...

Po Africi isto svašta ima...
Juzna Amerika više rat narko gangova

Takođe, ekonomski kolapsi su se obično manifestovali uoči velikih globalnih sukoba

Ono što je novo u ovom razvučenom početku Treceg svetskog rata, (a u koji možemo ubrojati i borbu Srba protiv NATO-a u periodu 1991-1999.), jeste vrlo bolestan deo sa biološkim oružjem koronom puštenom globalno...

Dakle...
Pratimo uživo sad vec davno započeti Treći Svetski Rat !

...
lep pokušaj da se sva amerčka sranja romantizuju

jadno

4thman

Iskusan
Poruka
6.537
Ovaj put ste vezali zastave uz gubitnike. ;)
Po čemu procenjuješ ko će biti pobednik?

Pusti želje i svoj izbor...

Ja sam za mir.. Ne znači mi nijedan pobednik. Samo posmatram...
Verovatno će nam nedostajati sadašnji svetski policajac u novoj eri svetske bezbednosti...Ali možda smo zreli za to...
Videćemo.. Ne pitamo se ni ti ni ja ništa, pa čak i da uzmemo poluautomatsko oružje u ruke...

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
38.835
Po čemu procenjuješ ko će biti pobednik?

Pusti želje i svoj izbor...

Ja sam za mir.. Ne znači mi nijedan pobednik. Samo posmatram...
Verovatno će nam nedostajati sadašnji svetski policajac u novoj eri svetske bezbednosti...Ali možda smo zreli za to...
Videćemo.. Ne pitamo se ni ti ni ja ništa, pa čak i da uzmemo poluautomatsko oružje u ruke...
Jedini legitimni svetski policajac su bile UN, jer u suprotnom mogli su i Hitlera ostaviti da uredjuje planetu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.