Treći Svetski Rat uživo - World War 3 live

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.183
Sukobljene strane:

Antifašistička alijansa:

1. Rusija

2. Kina

3. Donjecka Narodna Republika

4. Luganska Narodna Republika

5. Sirija

6. Severna Koreja

7. Indija

8. Belorusija

9. JAR

10. Brazil

Fašistička alijansa:

NATO države+Izrael, Južna Koreja, Tajvan, Ukrajina i Azerbejdžan

I Srbi u tu alijansu s Rusima

5846329.jpg

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
@Umri_muski

Problem je što oni natprosečni ne žele da se bave politikom i odlučivanjem. Mada i oni su često ograničeni u nekom smislu da vode druge.
Kao i moć menja pojedinca.

Zato se i iz proseka pravi selekcija elite. A elita kakva god bila se brine samo o istoj toj eliti... Prosek služi da bira i ako treba štiti elitu...

Zakoni i uređene civilizacije su na nacionalnom nivou. I dok je tako štitićemo carstva nacije ma koliko moćna da su. Amerikanci su nadnacionalni projekat. I Sovjetski savez je to bio. I Jugoslavija je to bila.
Kina npr nije...
Nije to problem...a znas zasto znam , zato sto sam ja imao mu... da se bavim aktivnostima koje zovete politika....i video sta je oko mene, i video sta je taj ustreptali narod posten i zeljan postenog coveka...

Niti je zeljan postenog coveka, naprotiv , sto je vise posteniji pred svima, to je vise smrdljiviji kad ti se nadje na 1 m od tebe...
Tako da nije problem u tome sto odgovorne licnosti nece da se bave politikom kad hoce...nego je problem sto se svi trude iz raznih svojih razloga da pociste te objektivne , kolektivno odgovorne elemente..
Ovo poslednje vazi za Srbiju , a delimicno je vazilo i za SFRJ...

Postoji drugi nacin upravljanja, on se zove svima prema sebicnim prohtevima, i stvarno funkcionise....
Tu je stvar u tome da se sami alavci kontrolisu ko koliko krade od lazne postene drustvene strukture...
Medjutim, tu troskovi izgradnje i napredovanja drustva rastu na 9x i vise puta , a brzina razvoja drustva pada nekih 10x nekad i vise...nelinearan je i rast troskova i pad razvoja....do 5x je to blagi pad, tj niko ne primecuje sto je nesto 10x skuplje....ili nesto sto se sporije razvija do 5x sporije...ali kad krene dalje da se cerupa i vise da se cerupa e onda razvoj pada na 20x sporije pa na 100x sporije...i onda se to predstavlja zaverom celog sveta, zaverom pojedinih drzava i slicno...

MOST6

Elita
Poruka
20.083
Dakle, ovde ćemo zbirno pratiti sve sukobe, napetosti, ratove širom sveta, a koji samim tim čine jedan svetski rat, koji sve više poprima obrise baš takvog

Trenutno imamo najviše varnica na potezu:

EVROPA + AZIJA:
- Rat NATO vs Rusija, u zapadnoj Rusiji tj Ukrajini
- Rat Azerbejdzan vs Jermenija
- Napetosti i zamrznut sukob u srpskoj pokrajini Kosovo okupiranoj od strane NATO
- Izrael vs Palestina
- Latentna napetost Grčka vs Turska
- Sirija
- Rat u Jemenu
- Kina vs Tajvan
- ...

Po Africi isto svašta ima...
Juzna Amerika više rat narko gangova

Takođe, ekonomski kolapsi su se obično manifestovali uoči velikih globalnih sukoba

Ono što je novo u ovom razvučenom početku Treceg svetskog rata, (a u koji možemo ubrojati i borbu Srba protiv NATO-a u periodu 1991-1999.), jeste vrlo bolestan deo sa biološkim oružjem koronom puštenom globalno...

Dakle...
Pratimo uživo sad vec davno započeti Treći Svetski Rat !

...
Tko prenosi uživo? CNN ili Russia Today? :kafa:

MOST6

Elita
Poruka
20.083
Dakle, ovde ćemo zbirno pratiti sve sukobe, napetosti, ratove širom sveta, a koji samim tim čine jedan svetski rat, koji sve više poprima obrise baš takvog

Trenutno imamo najviše varnica na potezu:

EVROPA + AZIJA:
- Rat NATO vs Rusija, u zapadnoj Rusiji tj Ukrajini
- Rat Azerbejdzan vs Jermenija
- Napetosti i zamrznut sukob u srpskoj pokrajini Kosovo okupiranoj od strane NATO
- Izrael vs Palestina
- Latentna napetost Grčka vs Turska
- Sirija
- Rat u Jemenu
- Kina vs Tajvan
- ...

Po Africi isto svašta ima...
Juzna Amerika više rat narko gangova

Takođe, ekonomski kolapsi su se obično manifestovali uoči velikih globalnih sukoba

Ono što je novo u ovom razvučenom početku Treceg svetskog rata, (a u koji možemo ubrojati i borbu Srba protiv NATO-a u periodu 1991-1999.), jeste vrlo bolestan deo sa biološkim oružjem koronom puštenom globalno...

Dakle...
Pratimo uživo sad vec davno započeti Treći Svetski Rat !

...
Zbir raznoraznih nepovezanih sukoba nikako ne može dobiti etiketu Trećeg svjetskog rata. Da bi se to sve skupa pretvorilo u ww3, dio tih narko gangova mora zauzeti službeni stav je li za ili protiv agresije na Ukrajinu, a njima se živo fučka za taj sukob. Čak bih išao dotle da ustvrdim kako većina tih narko bandi nikada u životu nije ni čula za Ukrajinu. Ista je stvar s plemenskim sukobima u Africi. Njihovi sukobi nemaju nikakve poveznice s bilo čime izvan tih regija.

Tamo gdje se može govoriti o mogućnosti spajanja sukoba i izbijanja ww3 su sukob Rusija - Ukrajina i mogući sukob Kina - Tajvan te možda Armenija - Azerbajdžan i Srbija - Kosovo. Međutim, Srbija tu stoji najlošije, jer nema mogućnosti za izdržati ratni sukob; ni demografski, ni ekonomski, ni vojno. Doduše, malo znam o kapacitetima Armenije i Azerbajdžana pa sam zato Srbiju rangirao kao najlošiju točku.

MOST6

Elita
Poruka
20.083
Sukobljene strane:

Antifašistička alijansa:

1. Rusija

2. Kina

3. Donjecka Narodna Republika

4. Luganska Narodna Republika

5. Sirija

6. Severna Koreja

7. Indija

8. Belorusija

9. JAR

10. Brazil

Fašistička alijansa:

NATO države+Izrael, Južna Koreja, Tajvan, Ukrajina i Azerbejdžan
To ne bi napisala ni djevojčica od 6 godina. Čak bi i ona bolje znala.

MOST6

Elita
Poruka
20.083
To što ti nisi čuo ne znači da nisu bitni na svetskoj sceni.

Kina, Indija, Rusija su u toj bezbednosnoj saradnji npr...tri nuklearne sile..
Kome su bitni? Meni nisu. Priznajem da mi je EU bitna, jer utječe na moj život i rad. Osjećam i značaj NATO saveza, premda nisam bio za učlanjenje Hrvatske. Osjećam značaj SAD-a, mada su malo pukli i donekle važnost UN-a, ali ta Šangajska grupa je bitna tamo negdje na području Azije. Ovdje u Europi su prilično nebitni.

Tri nuklearne sile u sigurnosnoj suradnji, kažeš. I te tri su kao važnije od četiri zapadnjačke nuklearne sile (SAD, UK, Francuska i Izrael) plus pet država na čijem teritoriju se nalazi nuklearno oružje (Italija, Turska, Belgija, Njemačka, Nizozemska)? Ok.

N

NNNN.

Gost
Nadam se da se neće dokazivati koliko su bitne sile nuklearnim pretnjama.

Jedna relativno mala Severna Koreja je opasnija od te četri sile Zapadnih bezbednosnih struktura. Otimača i svetskog policajca.

Najavljuju smenu. Eu raspad..
Videćemo...
U nuklearnom ratu bi ti stradale stotine i stotine miliona rusa i korejanaca.

Tako da treba da budeš srećan što vas neće atomski bombardovati, doduše i nesrećan što ti rusija umire.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.