"Treći svetski rat je počeo - Zapad je krajnja Putinova meta"

Vi niste pametni. To što SAD imaju više saveznika, je verovatno jer ste vi Rusi surovi prema stanovništvima koja su pod kontrolom A. Putlëra
za vreme hladnog rata smo imali navodni paritet nuklearne moci koji se odrzao do danas, ali danas, po slomu komunizma, tek sada se pojavljuju ideje o prevaspitavanju surovih rusa vojnom silom

to sto ti zoves saveznistvom je okupacija posle ratova gde god da ubodes, u koju god americku bazu po svetu, od nemacke, pa po dalekom ili bliskom istoku... mislim nismo deca da se glupiramo... ili jesmo?

Трамп: Наша власт се ругала Путину и натерала га да пошаље трупе у Украјину
 
za vreme hladnog rata smo imali navodni paritet nuklearne moci koji se odrzao do danas, ali danas, po slomu komunizma, tek sada se pojavljuju ideje o prevaspitavanju surovih rusa vojnom silom

to sto ti zoves saveznistvom je okupacija posle ratova gde god da ubodes, u koju god americku bazu po svetu, od nemacke, pa po dalekom ili bliskom istoku... mislim nismo deca da se glupiramo... ili jesmo?

Трамп: Наша власт се ругала Путину и натерала га да пошаље трупе у Украјину
Pa evo uzmimo neki primer. Da li Letonski radni narod ima prisilu ili istinsku želju da se spasi Gulaga uz pomoć dobrih ideja Džona Boltona
 
Pa evo uzmimo neki primer. Da li Letonski radni narod ima prisilu ili istinsku želju da se spasi Gulaga uz pomoć dobrih ideja Džona Boltona
daj urazumi se, uzmi neku vecu i znacajniju drzavu: u eu imamo nemacku i francusku, nemacka je okupirana i baze su ostale a sta je sa saveznistvom francuza uradio de gol? evo ti https://www.voltairenet.org/article218167.html
a te male zemlje kupis komplet sa sakom dolara, uzmi neku vecu; ameri postavljaju baze posle rata, kao osvajaci, a te male samo kupe, ako ih ne izbombarduju kao nas '99.
kakvo je to saveznistvo i partnerstvo? nemo' se lazemo
 
daj urazumi se, uzmi neku vecu i znacajniju drzavu: u eu imamo nemacku i francusku, nemacka je okupirana i baze su ostale a sta je sa saveznistvom francuza uradio de gol?
pa te male zemlje kupis komplet sa sakom dolara, uzmi neku vecu, ameri postavljaju baze posle rata, kao osvajaci, a te male samo kupe, ako ih ne izbombarduju kao nas '99.
kakvo je to saveznistvo i partnerstvo? nemo' se lazemo
Ne lažemo se, 90% Poljaka bi slobodnom voljom odabralo da bude u sferi uticaja Nensi Pelosi pre nego Ramzana Kafirova

Kakvo je to "opkoljavanje" kad te samo stanovništvo preklinje da ostaneš
 
Ne lažemo se, 90% Poljaka bi slobodnom voljom odabralo da bude u sferi uticaja Nensi Pelosi pre nego Ramzana Kafirova

Kakvo je to "opkoljavanje" kad te samo stanovništvo preklinje da ostaneš
ja ti na to kazem da je onda bolje da je nuklarni rat bio kao posledica kubanske krize, nego sad poljske koja trazi da postane nuklearna sila, znajuci da bi na rusiju uperila sve sto dobije - to rusi nazivaju nuklearnom ucenom, ali danas se nukl. oruzje usavrsilo poredeci sa onim iz 1960-ih, tako da se bojim da ucena nece proci

kada neko dodje do faze: ili mi ili oni, onda znaj da je kraj
 
Ne lažemo se, 90% Poljaka bi slobodnom voljom odabralo da bude u sferi uticaja Nensi Pelosi pre nego Ramzana Kafirova

Kakvo je to "opkoljavanje" kad te samo stanovništvo preklinje da ostaneš
90% ? Ајдее ? Ма шта кажеш бре ?!

90% пољака и не зна ко је Кадиров...а кад буду сазнали викаће алаху екбер јер су пичоке ко и газде са запада им

Русија ратује са колективним западом - и не могу јој ништа, нити ће
 
hladni rat, gvozdena zavesa - ucili smo da je rezultat sirenja komunizma svetom, kao virusa, ...
ali se ispostavilo da se oduvek radilo o patoloskoj mrznji prema maskaljima, a

Tvin Konza nam je ocigledan primer te mrznje​


sada imamo situaciju da se pitamo, moze li kolektivan zapad pobediti rusiju? mozda bi i mogao kada bi se kina i indija i juzna afrika i juzna amerika stavile na stranu zapada, ali to nije slucaj, vec one gravitiraju sve ka briksu

imamo i situaciju da u americi kazu da putin mora da ode na ovaj ili onaj nacin, ali ako nije asad otisao, kako ce putin?
kako cemo ubediti ruse da im necemo nista, ako pricamo sve gadno o njima, kao ti? oni ce se onda homogenizovati i udariti prvi, kako je putin i rekao, ako je rat vec neizbezan, i samo je pitanje gde ce udariti, posle ukrajine, jer oni pre nego odluce da zavrse sa ukrajinom, vec ce unapred odluciti o sledecem potezu - takav je njihov mentalni sklop, bar ja tako mislim

mi na zapadu, znajuci to, vec posle ukrajine spremamo sledecu zrtvu, a to je nuklearna poljska, posle koje ne znamo koliki bi nas odgovr bio, cujemo razne glasove, penzionisanih i bivsih zvanicnika, aktuelnih politicara, jastrebova itd koji traze da preciziramo jaci presudan odgovor vec sada, a da ne cekamo dalji razvoj neprijateljstava
 

Back
Top