Treći brak

zendeli

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.466
Poznajete li nekog ko iza sebe ima više od dva braka( dva su sad nekako uobičajena)?
Smatrate li da je to glupost ili vjera u ljubav i želja da se ima neko uz sebe.
Čujem često kako osudjuju takve osobe, što je po mom mišljenju bez veze.
Neko se spaja s papirom, neko bez. Svako kako njemu odgovara. U svakom slučaju su prošla vremena jednog doživotnog partnera.
Za mene su to hrabri ljudi koji vjeruju da ljubav postoji.
 
Pa dva braka mozda i jesu potraga za pravom/pravim, ali tri i vise su vec ekscentricnost.
Znam za neke osobe ali to su starci, za mladje sa vise od 2 braka zaista nisam cula.
Koliko ja mogu da primjetim većina ljudi poslije mjesec dva veze počnu da žive zajedno jer im je praktičnije. Kakva je razlika vjenčali se ili ne? Osim naravno u pravnom smislu. Nisam čula da neko osudjuje ove što se ne vjenčaju.
 
Кажу да су веће шансе ко се 2 пута удавао да се уда и 3. него ко се до одређених година није ни једном да се уда и тај један пут.
Лично не мислим ништа, неутрална сам по том питању. Тотално лична ствар.
 
Koliko ja mogu da primjetim većina ljudi poslije mjesec dva veze počnu da žive zajedno jer im je praktičnije. Kakva je razlika vjenčali se ili ne? Osim naravno u pravnom smislu. Nisam čula da neko osudjuje ove što se ne vjenčaju.
За мене су све то бракови.
Чак и дуге везе где не живе званично заједно, али су стално једно код другога.
Тако ја у Меркатору, на сухомеснатом. Пита ме жена јесам ли удата. Ја сва битна- јесам.
Тек на каси сконтала да нисам :lol:
 
Koliko ja mogu da primjetim većina ljudi poslije mjesec dva veze počnu da žive zajedno jer im je praktičnije. Kakva je razlika vjenčali se ili ne? Osim naravno u pravnom smislu. Nisam čula da neko osudjuje ove što se ne vjenčaju.
Pa da. Brak ima jedan tradicionalno simbolicni znacaj.
Osim toga, bas se iscimas sa vencanjem i sve, prosto se ocekuje da budes spreman na obaveze vise nego neko ko se nije vencao.
 
За мене су све то бракови.
Чак и дуге везе где не живе званично заједно, али су стално једно код другога.
Тако ја у Меркатору, на сухомеснатом. Пита ме жена јесам ли удата. Ја сва битна- јесам.
Тек на каси сконтала да нисам :lol:
Upravo .
 
Lepše je biti u dobroj vezi nego sam. Ljudi pokušavaju, nema tu ništa loše. Mada je za razmišljanje kako nekome ni iz više puta ne uspe. Verovatno negde prave grešku, u izboru, u ponašanju u vezi, u očekivanjima...ko zna. Uostalom, njihov problem, mene se ne tiče.
 
Onda je on/ona neko ko pravi pogreške ako su sva tri na isti način loša.
Obično tako biva.

Priča mi jeda čovek ovde u kraju kako nije ni primetio da komšija
ima drugu ženu. Pozdravlja se on sa njima na ulici uobičajeno, a
ovaj ga sa ženom upoznaje i kaže ovo mi je nova žena.
Posle ga je pitao ''Kako si uspeo da nađeš takvu istu ženu
nisam ni primetio da je druga?'' :zcepanje:
 
Hah, to je nekako ludacki slatko
Може бити.

Из мог угла, за мој тип личности је циганисање. Када нешто прекинем- прекинула сам заувек. Нема крпљења. Зато раскиде ни не спомињем у афекту, љутњи... Чим то изговорим, ма само и помислим- то је крај.
 
Може бити.

Из мог угла, за мој тип личности је циганисање. Када нешто прекинем- прекинула сам заувек. Нема крпљења. Зато раскиде ни не спомињем у афекту, љутњи... Чим то изговорим, ма само и помислим- то је крај.
Pa da, zato se uvijek treba udati za nekog drugog.
 

Back
Top