trece lice jednine :rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
to on, u ovom konkretnom slucaju ja nisam on :)
e sad krene on do obliznje prodavnice ne bi li kupijo kakav osvezavajuci napitak u svrhu da bi se okrepio pred dugu radnu noc
usput mu padne na pamet i ta jedna fina pekarica koja bas u ovo doba slucajno ima vruce kroasane sa sunkom, te on ne bude lenj i ode i tamo
pred pekaricom razlog za otvaranje ove extra temice :heart: u vidu cure koja izgovara djecku nesto nalik na - ej, pa nemoj molim te sad i te suze...
i on resi da prodje neopazen i da bude nezainteresovan, te tako i uradi
kao senka on udje u pekaricu gde ga saceka dobri stari pekar i predlozi mu vrutje pitice sa visnjom kao dezert za posle kroasana, hmm...
eh, da je neka druga situacija pa nema sanse da bui ga pekar uvuko u ovu prljavu trgovacku zamku, ali hteo - ne hteo bijo je u mislima napolju ispred pekarice i uzalud se opirao idijotskoj znatizelji
'' uh koji bedak, pa de bre ovako na ulici i to ispred pekarice... hm pa on car place... a vidi se bre sa kej peksa da nemas sanse decko, samo otidji i sacuvaj sebe'' mislijo je on
i plativsi ceh u pekari ( a kasnije ce se ispostaviti da je pita svisnjom iz neolita) izasao je napolje de se drama jos uvijek odvijala, Marko je plakao a cura mu je govorila opet nesto sa istim ciljem a otprilike ovako - pa Marko bre shvati, nema sanse vise da budem sa tobom...
i sad on opet prolazi pored njih i ali ovoga puta ne ogranicava vise sebe i svoje idijotske porive, te mu u trenutku kada prolazi kraj raskidljivaca usi najednom postaju kao porodicne pice ( one sto ih reklamiraju na pamfletima po sanducicima, sa natpisima tipa '' velika pizza 48597899784642223.2658 cm obim'')
e ondak seda u kolima i razmislja - i sine pa kaka sam ja bijo kasu mene ostavljale te zene sto sam ih voleo, dal sam plako il nisam, he pa necu ni u razmisljanju da kazem da jesam...
a ostaje tajna dal je plako il nije, mada da se naslutiti sobzirom da negira :rumenko:
i tako, placete li bre pitjke jedne od ljudi kad vas ostave one pitjke od zena, a?
samo da kazem jos da je iskrenost vrlina i samo je retki medju nama poseduju :heart:
 
Poslednja izmena:

Back
Top