john doe
Veoma poznat
- Poruka
- 14.016
Ускоро ће избори на Косову. Обзиром да је то "илегална" држава са два милиона људи који не мисле да су илегални, а и с десетинама хиљада Срба који су обесправљени, поставља се питање шта даље.
Дакле, требају ли Срби да учествују у политичкој свакодневници на Косову, и да учествују на изборима и тако се боре за себе као грађани, или требају да и даље ћуте и трпе тортуру шиптара и преваре Београда?
Дакле, требају ли Срби да учествују у политичкој свакодневници на Косову, и да учествују на изборима и тако се боре за себе као грађани, или требају да и даље ћуте и трпе тортуру шиптара и преваре Београда?

