Imas na rapidshare druze toga koliko hoces. Evo dacu ti nekoliko predloga sta da kucas, pa iskopaj sam, nije tesko. 1: Native instruments FM8 (sintisajzer koji podrzava FM sintezu i u potpunosti zamenjuje yamahe DX serije) 2: Vsampler 3 (soft sempler, cita sf2 format, jako velikih mogucnosti). I pod 3, moj omiljeni soft sempler Kontakt 3 (takodje native instruments). Kontakt 3 je najkompletniji sempler sa kojim sam radio, ima u sebi konverter koji wav tonove direkt sempluje u njegovi ekstenziju i pravi keymap, nesto slicno kao korgovi sempleri. najkompletniji je zato sto ima sirok izbor efekata, transpose, mono, portamento, i mozes da mesas u njemu boja koliko hoces tako da mozes praviti svoje boje. Svaki set semplova npr. sa korga tritona mozes konvertovati u wave ili sf2 format sa jednim programom (awave studio) tako da ti i ti semplovi mogu posluziti da sa njima sviras i zvuce super. E da, zaboravio sam reci da svaki od ovih programa koje sam nabrojao direktno prilikom instalacije prepoznaju tastaturu kao glavnu klavijaturu tako da mozes odma na tastaturi da sviras, a ako imas neku mastericu (midi ili usb klavijaturu), onda moras u midi podesavanjima malo da se igras da ti program prepozna mastericu kao glavnu klavijaturu odakle stize signal. Ako ne budes mogao naci na netu te programe (sto sumnjam, lako se nalaze), napisi mi pa cu da ti uploadujem.