Treba mi password

iwan88

Primećen član
Poruka
595
Pre nekoliko dana sam sa neta skinuo 3 pesme koje su u .zip formatu i da bih ih pustio potrebna mi je sifra (password). Na sajtu sa koga sam skinuo pesme postoji 50-tak mogucih sifri ali nijedna nece da otvori moje pesme.
Ako neko zna nacin da desifruje te pesme ili jos neke sifre molim vas javite mi.

HVALA unapred.
 
ako krenes da krekujes zip fajl ima da se usrecis, to nemoj ni da pokusavas ako ne znas bar koliko sigra ima slova, da ne govorim o spec znakovima i brojevima...bolje se potrudi da nadjes te sifre...
 
Back
Top