Quantcast

treba mi mala pomoc... da li neko zna...

Mako

Primećen član
Poruka
715
ej bre ljudi, ajde malo ozbiljnosti, pomozite...

jedan Grk mi trazi ovde da mu kupim, radi neke zajebancije, a covek mi mnogo ucinio, pa bas zelim da mu kupim sto je trazio,a sad dolazim na jedan dan (sutra) pa necu imati vremena da prevrcem grad...

pa niste valjda mislili... eh strasno... mislish da ih poznajes, a oni tako... :?

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Mako:
ej bre ljudi, ajde malo ozbiljnosti, pomozite...

jedan Grk mi trazi ovde da mu kupim, radi neke *, a covek mi mnogo ucinio, pa bas zelim da mu kupim sto je trazio,a sad dolazim na jedan dan (sutra) pa necu imati vremena da prevrcem grad...

pa niste valjda mislili... eh strasno... mislish da ih poznajes, a oni tako... :?
sidji kod zeljeznicke dolje ima onaj tip sto prodaje.
i pozdravi ga

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
Mako jesi li ti stvarno u BG-u? Ako jesi,u
Njegoševoj ulici preko puta JDP-a postoji tatoo studio u čijem sklopu je i radnja sa majama i tako tim... ne mogu da se setim kako se zove i ko radi to( na vrh mi je jezika).. doduše ima tu zanimljivih maja pa možda i nadješ tako nešto...Znači nije store sa takvim stvarima, ali ima dosjetica..

Mako

Primećen član
Poruka
715
Ma sto je najzanimljivije, nije za Srbina, nego za Grka ! Trazio mi covek,, ja ga pitao sta ce mu, a on kaze za zajebanciju...

pa posto hocu da mu ucinim, ja mu obecao, jer sam vidjao to u Knezu, ali mi je danas devojka javila da ih tamo nema, a ja ih drugde nisam primetio...