Naravno da je treba ukinuti, ali upravo iz suprotnog razloga - nedostatka bilo kakvih nacionalnih sadržaja.
Celokupan program RTS-a je, pored podrške aktuelnoj zapadnjačkoj agenturi na vlasti - guranje tri glavne globalističke agende:
1. Dženderizam, pederastija, pedofilija
2. Globalno zagrevanje usled ljudske aktivnosti
3. Vakcine
Sve to imamo i na privatnim TV, tako da je poslednje što meni treba - gomila globalističkih idiota, na čelu sa aktuelnom Britanskom agentkinjom, koja za moje pare sprovodi njihovu agendu.
Neka gospoda iz MI 6 ulože sopstveni novac, pa lepo otvore svoju privatnu TV, čiju će propagandu plaćati iz svog, a ne iz mog džepa.