Treba li srpski fudbal profesionalizovati?

Meliot

Elita
Poruka
16.793
Šta mislite treba li uvesti da svi timovi do Srpske lige budu profesionalni, i da onaj klub koji igra u Srpskoj ligi ne može ispasti u zonu koja bi bila amaterskog tipa? Glupo je da neki timovi sa dugom tradicijom mogu da ispadnu. Tako bi se stvorila stabilna baza za razvoj mladih talenata, bar je to moje mišljenje. Ako čitaju ljidi iz fudbala samo preporuka najobičnija.
 
Не могу да испадну у нижи ранг? На то сам мислио ако је погрешно протумачено.
и трећи ранг је професионализован само су плате мање него у прва два што је нормално, не могуће да сви рангови буду професионални има и 6. ни у Енглеској сви рангови такмичења професионални
 
и трећи ранг је професионализован само су плате мање него у прва два што је нормално, не могуће да сви рангови буду професионални има и 6. ни у Енглеској сви рангови такмичења професионални
Моја се тема односила да тимови из Српске лиге не могу да испадну у нижи ранг. А зона и лиге испод би биле аматерског типа, а мотив је да се код клубова уведе један вид стабилности, и да се омогући да млади играчи добијају више шансе за развој.
 
Моја се тема односила да тимови из Српске лиге не могу да испадну у нижи ранг. А зона и лиге испод би биле аматерског типа, а мотив је да се код клубова уведе један вид стабилности, и да се омогући да млади играчи добијају више шансе за развој.
разумем ја тебе али мислим да нигде нису нижеразредни рангови професионални, свуда је пола пола отприлике, тако и код нас 3 јесу 3 нису. један део фудбала је аматерски свуда
 
Na primer neki tim koji na polusezoni shvati da više ne može da se bori za viši rang davaće šanse i ostalim igračima koji su do tada pretežno sedeli na klupi. I takvi klubovi bi se stabilizovali finansijski i organizaciono. Nešto slično kao NBA ali u više nivoa naravno. To bi i za druge evropske klubove bilo odlično rešenje.
 
разумем ја тебе али мислим да нигде нису нижеразредни рангови професионални, свуда је пола пола отприлике, тако и код нас 3 јесу 3 нису. један део фудбала је аматерски свуда
Šta nas briga za druge, možda te druge federacije na kraju i iskopiraju srpski model.
 

Back
Top