Quantcast

Treba li Srbiji ministarstvo vera ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Lažno i licemerno ministarstvo vera...

Moji razlozi za ukidanje:

1.Postojanje ministarstva vera je diskriminacija nas ateista.

2.Religija je privatna stvar pojedinca, a ne obaveze.

3.Crkva i država treba da su odvojeni, zato je ne treba politizovati.

4.Verska nastava u školama je čisti skandal, jer u Srbiji ne žive sve sami pravoslavci.

5.Crkva treba da ima svog portparola u komunikaciji sa državom, sa ateistima i sa svojim vernicima, tu nikakvi drugi posrednici nisu potrebni.

6.Ministarstvo vera je čisti paganizan, idiotizam, i udvaranje države vernicima, a ustvari u državi nema ni 1 % pravovernih vernika ako ne i manje.

-Eto ovoga sam se setio u ciglo 10 minuta, a vama evo svo vreme ovoga sveta da mi date kontra argumente.

gost 204907

Elita
Poruka
22.667
Не треба да постоји пре свега Министарство за људска права јер, о људским правима брине правосудни систем спроводећи законе државе, који иста права и регулишу.
Ако је реч о кршењу људских права, активира се делатност тужилаштва и судова у правним државама, а не некаквих накарадних министарстава.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Не треба да постоји пре свега Министарство за људска права јер, о људским правима брине правосудни систем спроводећи законе државе, који иста права и регулишу.
Ако је реч о кршењу људских права, активира се делатност тужилаштва и судова у правним државама, а не некаквих накарадних министарстава.
Svakako.
Isti slučaj sa minstarstvom za sport, za Dijasporu, za Kosovo recimo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.