Treba li SPC da prihvati vencanje istopolnih parova?

Treba li SPC da prihvati vencanje istopolnih parova ?

• Da

glasova: 4 16,0%
  • Ne

glasova: 18 72,0%
  • Mozda

glasova: 0 0,0%
  • Ne zanima me

glasova: 2 8,0%
  • Nesto peto

glasova: 1 4,0%

• Ukupno glasova
    25
А зар се Хришћани толико да плаше адске бураније коју је Христос синагогом сатанином назвао?
А ко се плаши? За разлику од твојих "хур дур ивил Џус" мантри ја сам на овом форуму аргументовано критиковао јудаизам са аспекта њихових признатих списа.

ЛАскање и подилажење није љубав балансеру, није именовање истине мржња, већ љубав! Мани се душице емоција кад причаш са одраслима
А шта је ласкање у идеји да није сваки Јеврејин крволок који би убијао хришћанску дјецу?

Ево сад и Чаушеску у рају...
Грешник Николај је сахрањен под Православним Крстом:

1706732492372.png

И Румунска Црква га веома поштује!

Грешник Николај је сахрањен под Православним Крстом:

Pogledajte prilog 1491745

И Румунска Црква га веома поштује!
Добро брате Дуле...

Мој ти је савет, да нађеш неког доброг попа који не воли политику, да те исповеди и испразни ти ум од тих глупости од којих си забагово у одлеп од реалности...

Добро брате Дуле...

Мој ти је савет, да нађеш неког доброг попа који не воли политику, да те исповеди и испразни ти ум од тих глупости од којих си забагово у одлеп од реалности...
Имам ја мог попа код ког се исповедам...много добар човек.

Него, дај брате, откриј нам оно о Стаљину и камењарки, стварно који су то извори??

А ко се плаши? За разлику од твојих "хур дур ивил Џус" мантри ја сам на овом форуму аргументовано критиковао јудаизам са аспекта њихових признатих списа.
Млађани апологето социјалне схоластике, који прекачеш светим оцима заповеђене прохођене нивое подвижништва и кенозе пре бављења богословљем, знаш ли да си већ забраздио у теме које те надилазе и бацају у високоумље...?

Погледај само свог коресподента са масонским мачем у какву је самоуверену надменост неурачунљиво забраздио, бавићи се умозрењем, без поста, исповести, надгледања и молитва од стране духовне власти опитних руководитеља''?

Ту ћеш да заглавиш неопрезно, ако се не вратиш максималном смиравању пред онима којима је Бог дао више и пре, баш да би те исправљали на најтежем путу богословља, за који си се пре благодатног плача над својом душевном пропашћу ухватио себи на искушење...

Ориген је тако пропао, и многи су тако пропали, мислећи да речима а не силом доказују веру тамо где Бог хоће, а не људска сујета...

А шта је ласкање у идеји да није сваки Јеврејин крволок који би убијао хришћанску дјецу?
Па није сваки, јер неки је и Хришћанин, али по мањини се не гледа већина - већ обрнуто...

Него, дај брате, откриј нам оно о Стаљину и камењарки, стварно који су то извори??
Ma pysti ih znamo svi da je Staljin jmozda najbitnija figura u ruskoj istoriji iz prostog razloga sto je Rusiji vratio status drzave i status imperije. Bila bi ova sila malo morgen da nije njega bilo.A bio strog pa strog je i putin .

Млађани апологето социјалне схоластике, који прекачеш светим оцима заповеђене прохођене нивое подвижништва и кенозе пре бављења богословљем, знаш ли да си већ забраздио у теме које те надилазе и бацају у високоумље...?
Класично скретање са моје поенте. Ти си имплицирао да се ја бојим критиковати Јевреје а ја сам јасно показао да то није случај.

Погледај само свог коресподента са масонским мачем у какву је самоуверену надменост неурачунљиво забраздио, бавићи се умозрењем, без поста, исповести, надгледања и молитва од стране духовне власти опитних руководитеља''?
Човјече ти некоме причаш о самоувјереној надмености. Ти који свакога ко каже нешто другачије од тебе проглашаваш јеретиком и отпадником. Ти који не можеш поруку саставити а да не смислиш за саговорника креативну увреду.

Ту ћеш да заглавиш неопрезно, ако се не вратиш максималном смиравању пред онима којима је Бог дао више и пре, баш да би те исправљали на најтежем путу богословља, за који си се пре благодатног плача над својом душевном пропашћу ухватио себи на искушење...
А ко су ти "којима је Бог дао више"? Ако мислиш на Св. Оце свакако.

Па није сваки, јер неки је и Хришћанин, али по мањини се не гледа већина - већ обрнуто...
Овим си потврдио да је за тебе сваки Јеврејин крволок. Свака част. Не знам знаш ли али таква реторика отвори Аушвиц и Дахау.

Парадокс за рационалисте..али Путеви Господњи су малко другачији.
Не, само је парадокс.

Рецимо Чаушеску је забранио абортус, који је твој став Маки о томе?
И ћорава кока убоде које зрно.

Шта ће то код тебе да промени...? Схватићеш да је курвар и содомита изненадно скончао на врхунцу свог скотињарења и моћи после 5 ''великих чистки''?

Иди по ''наци'' сајтовима Руса побеглих из Гулага, није ваљда да се плашиш провере своје партијске линије ти Србенда православни, белогардејским и полицијским извештајима из министарства Царске Русије о том пљачкашу банака и крвнику, са све описима целе фамилије, разбојничких дружина пореклом и сл...

Мораћеш храбрије од лудог Лучића да копаш инфо по сајбер лавиринтима антикомунизма и антијудаизма, јер ме прошла воља због твог ботовања за будалу да те упућујем у преиспитивање своје побожности...

Ma pysti ih znamo svi da je Staljin jmozda najbitnija figura u ruskoj istoriji iz prostog razloga sto je Rusiji vratio status drzave i status imperije. Bila bi ova sila malo morgen da nije njega bilo.A bio strog pa strog je i putin .
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Руска Империја је православна империја. Било која друга верзија је само копиле.

А ко су ти "којима је Бог дао више"? Ако мислиш на Св. Оце свакако.
Зар мислиш да имаш више од људи који се баве православљем и зрелим животом колико ти имаш година?

Ти да знаш шта је гордост која те поцепала, све би видео паметније и богатије од себе, а не само свете оце, јер то виде и слепци са грамом мозга...

Овим си потврдио да је за тебе сваки Јеврејин крволок. Свака част. Не знам знаш ли али таква реторика отвори Аушвиц и Дахау.
Ето, сад све оне баљезгарије о импутацији које обисах пришиј себи, па ћеш моћи леп одраз самосмиравања у огледали да добијеш...

Не брани циоњаре који цео јеврејски народ држе као сужње и таоце у страху и богохулству, ко нас комунисти...

Зар мислиш да имаш више од људи који се баве православљем и зрелим животом колико ти имаш година?
Аха и претпоставио сам да мислиш на себе. Одговор је да не знам јер те не познајем.

Ти да знаш шта је гордост која те поцепала, све би видео паметније и богатије од себе, а не само свете оце, јер то виде и слепци са грамом мозга...
А ко су ти "сви"? Мора ми се доказати да је тај неко заиста неко кога вриједи слушати.

Не брани циоњаре који цео јеврејски народ држе као сужње и таоце у страху и богохулству, ко нас комунисти...
Сад опет помјераш стативе. Фино сам те питао да ли су за тебе сви Јевреји крволоци на шта си ти одговорио "не, неки су и хришћани" значи сви остали јесу крволоци. Ниси споменуо ционисте. Ваљда си сконтао шта си написао па сад повлачиш ручну.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Руска Империја је православна империја. Било која друга верзија је само копиле.
U tom.kopilu bas on staljin kopile i obnovi moskovsku patrijarsiju ne zgradu nego status. Naprosto Petar Veliki je ukinuo pojam Moskovske patrijarsije i Staljin je obnovio taj status. Rusija je ponovo dobila patrijarha.

Шта ће то код тебе да промени...? Схватићеш да је курвар и содомита изненадно скончао на врхунцу свог скотињарења и моћи после 5 ''великих чистки''?
Можда и схватим, ако понудип неки доказ.
Али немој молим те попут овог лажног извртања језика Честитог Народа Грузије.

Дакле?

U tom.kopilu bas on staljin kopile i obnovi moskovsku patrijarsiju ne zgradu nego status. Naprosto Petar Veliki je ukinuo pojam Moskovske patrijarsije i Staljin je obnovio taj status.
Обновио јер је МОРАО. Не јер је ХТИО.

Rusija je ponovo dobila patrijarha.
Први нови патријарх је био патријарх Тихон а не несретни Сергије.

Православна је и кад изгледа да није, брате Маки. ;)
Православна под српом и чекићем сигурно није била.

Мораћеш храбрије од лудог Лучића да копаш инфо по сајбер лавиринтима антикомунизма и антијудаизма, јер ме прошла воља због твог ботовања за будалу да те упућујем у преиспитивање своје побожности...
Ово је вешто упакована парола ,,Лагао сам и ухватили ме и сад налазим начин да се извучем".

Не ваља ти та работа.

Аха и претпоставио сам да мислиш на себе. Одговор је да не знам јер те не познајем.
Мислио сам на сваког ко може да ти буде мама или тата - генералка млађани мој...

А ко су ти "сви"? Мора ми се доказати да је тај неко заиста неко кога вриједи слушати.
Зар мислиш да си ти вредан ичије поуке и исправке? Да мислиш смирено, не би се гицо ко млада јуница од директних истина, него би учио и од старијег магарца, а камоли од хришћана који врше службу Божију по Његовој милости...

Сад опет помјераш стативе. Фино сам те питао да ли су за тебе сви Јевреји крволоци на шта си ти одговорио "не, неки су и хришћани" значи сви остали јесу крволоци. Ниси споменуо ционисте. Ваљда си сконтао шта си написао па сад повлачиш ручну.
Добро импутанту, настави своја појашњења...

Ово је вешто упакована парола ,,Лагао сам и ухватили ме и сад налазим начин да се извучем".

Не ваља ти та работа.
Прво себе мораш да наваташ у лажи, да би мог друге, старино детективска, много те крими романа са трафике зафелширала у подозрења

Зар мислиш да си ти вредан ичије поуке и исправке? Да мислиш смирено, не би се гицо ко млада јуница од директних истина, него би учио и од старијег магарца, а камоли од хришћана који врше службу Божију по Његовој милости...
Твој проблем је што ти мислиш да је свака ријеч коју изговориш неспорна истина.

Back