Trazim topli dom

Moram jos nesto da vam kazem.Ja imam pudlu 2 god. staru, ali za ovih 10 dana koliko je ova devojcica kod mene moram da priznam da je moja pudla ipak tupson. Sad on sve zna i razume, ali kad je bio jako mali plasio se stepenica pa sam morala da ga nosim, dok ova devojcica sve to sama savladjuje. Za ovih 10 samo se dva ili tri puta popiskila u stanu,ni jednom nije kakila u stanu jer sve ceka da je izvedem. Del boy kad je bio mali morala sam da trcim za njim,skupljam i brisem.Mislim da su ipak pudle malo razmazene jer i njihovim precima sve je bilo servirano dok kod mesanaca oni ipak moraju da se bore za opstanak. Kucu zovemo Mala, mada kad bude usvojena mozda ce dobiti novo ime.
 
Maloj smo ipak nasli dom, ali odlazi za 4 dana jer je trenutno bolesna i prima inekcije. Dobila je neku prehladu, a ja sam se skroz prepala jer je bila jako lose i pomisljala sam na ono najgore. Sad joj je mnogo bolje ali ne mogu da je predam ljudima dok god prima terapiju jer to ne bi bilo uredu. Inace ce da zivi u kuci tamo ce da spava, a ceo dan ce da juri po dvoristu. Bolje ce da zivi i od mene.
 
Mala mi je sve pare izvukla za svoju bolest.Primila je do sad vec 10 inekcija, ali sta cu ... to je ono u dobru i zlu,u zdravlju i u bolesti. Inace imamo i popust kod veterinara jer im je to nepisano pravilo za mesance. Da je Del boy u pitanju to bi dosta skuplje bilo.
 
ako neko nije znao pudla je uzgajana sam kod "visoke klase"ljudi i one sluze iskljucivo za razonodu a ne za cuvanje kuce,lov,body guard ili nesto slicno pudle si ISKLJUCIVO za razonodu.....
 

Back
Top