Quantcast

trazim profesora matematike...

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
...za sina osnovca koji sledece godine zavrsava 8. razred.
Za mog sina je matematika jedno veliko spansko selo (kao i za mene) a potrebna nam je pomoc za pripremu za malu maturu...dosta posla.

Molim sve zauinteresovane da mi se jave na PP ...nadam se razumnoj ceni casova

Hvala

ms.math

Obećava
Poruka
64
...za sina osnovca koji sledece godine zavrsava 8. razred.
Za mog sina je matematika jedno veliko spansko selo (kao i za mene) a potrebna nam je pomoc za pripremu za malu maturu...dosta posla.

Molim sve zauinteresovane da mi se jave na PP ...nadam se razumnoj ceni casova

Hvala
matematika se uči od prvog razreda , vama nema nikakve pomoći , ne bacajte pare ,

jelenida

Početnik
Poruka
2
Ne slazem se sa vama. Smatram da svako moze da nauci matematiku u kom god vremenskom periodu poceo da uci. Naravno, ako se uci od prvog razreda bice lakse, jer se gradivo iz matematike nadovezuje, al nikada nije kasno.
Posebno ako je dete 8.razred, treba da sedne i nauci matematiku koja se uci u osnovnoj skoli jer ce to predznanje biti neophodno u srednjoj.

Ribar

Poznat
Poruka
9.185
Ne slazem se sa vama. Smatram da svako moze da nauci matematiku u kom god vremenskom periodu poceo da uci.
Ovde nije u pitanju koji god vremenski period nego tačno od danas do maja sledeće godine - oko osam meseci. To nije period raspusta, znači dete mora da savlađuje i ostalo gradivo.
Prosto je: prihvati se, daj detetu časove i svi ćemo biti jako srećni ako dokažeš da nisam u pravu!
Uvek sam izbegavao da dajem časove uoči bilo kakvog ispita - pismenog kontrolnog, ili usmenog. Ovo je sada veoma slično. Priznajem da ne bih imao smelosti da se prihvatim ovakvog đaka.

Poruka
60.356
Тамо негде од почетка 93. до фебруара 94. мало мање од годину дана фирма нас је послала на неплаћени, ебга била таква времена.
Један од послова који сам радио су часови ,,мате" како би то ученици рекли.
Слажем се да је некога врло тешко спремати за позитивну оцену ако не зна основе математике, али...
Има и лепша страна свега, спремао сам један број матураната солидног математичког знања за пријемни на ФТН у НС-у.
Фино брушење знања, све било је као песма!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.