Trazim partnerku za erotsku masazu i ostalo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cat Relax GIF



Doklen ste stigli ? :mrgreen:
 
Nije lepo da se čoveku ovako islednički obraćaš prozivajući ga da mora da ti se pravda. Jel napisao da je ljubav umrla. Šta ima dalje da ga čačkaš.
Svi imamo i romantiku i strast u sebi. Pusti ga da radi na strasti kad ga je romantika izneverila.

A sad Dukice udri po meni. :cmok:

Šta se ti mešaš u naš razgovor još glumiš kulturu u komunikaciji?
Mislim da smo se Dark Moon i ja odlično razumeli, tako da nema potrebe za medijacijom.
Što se tiče ' udaranja po tebi', i ovaj put će izostati : )
 
Nije lepo da se čoveku ovako islednički obraćaš prozivajući ga da mora da ti se pravda. Jel napisao da je ljubav umrla. Šta ima dalje da ga čačkaš.
Svi imamo i romantiku i strast u sebi. Pusti ga da radi na strasti kad ga je romantika izneverila.

A sad Dukice udri po meni. :cmok:
Nisam razocaran u ljubav ,drugo je nesto u pitanju.
 
Šta se ti mešaš u naš razgovor još glumiš kulturu u komunikaciji?
Mislim da smo se Dark Moon i ja odlično razumeli, tako da nema potrebe za medijacijom.
Što se tiče ' udaranja po tebi', i ovaj put će izostati : )


Nemoj da si bezobrazna. Razgovaraš kad si s nekim na pp, a kad napišeš post u nekoj temi nisi ti madam ekskluziva da je tvoj post "nedodirljiv", već je tvoj post otvoren za komentarisanje ako bilo ko to poželi.
Komentar nekog posta nije medijacija već forumašenje.
I dalje kulturno u komunikaciji, bez glume. :cmok:
 
Nemoj da si bezobrazna. Razgovaraš kad si s nekim na pp, a kad napišeš post u nekoj temi nisi ti madam ekskluziva da je tvoj post "nedodirljiv", već je tvoj post otvoren za komentarisanje ako bilo ko to poželi.
Komentar nekog posta nije medijacija već forumašenje.
I dalje kulturno u komunikaciji, bez glume. :cmok:
Dobri moj Kosta,
nemoj ti da me učiš šta je šta i kako šta funkcioniše!

Ne razmenjujem privatne poruke u smislu 'priče', niti bilo čega, sve što imam napišem u postu.
Naravno da se može komentarisati svaki moj post.
Konkretno, u ovoj temi, nisi trebao da mi se obratiš pogotovo jer ,očigledno, nisi upućen u priču, niti je otvarač teme ugrožen mojim pisanjem da bi ti trebao da reaguješ
Izraz ' madam eksluziva' je tvoja percepcija, to me ne zanima.
Naravno, i ti znaš da sam godinama oprezna u komunikaciji sa tobom, čak i u igricama jer znam koliko možeš biti neprijatan.

Da ne bi više palamudili, nadmudrivali se, pametovali, tvoji postovi će biti nevidljivi za mene.
Eto, ja bezobrazno u svom stilu : )
Ti uživaj u kulturnom forjmašenju.
Želim ti lepo popodne : )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top