Trazim partnerku za erotsku masazu i ostalo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trazim ozbiljnu zenu za te stvari ,prostitucija me ne zanima ,u obzir dolaze razne erotske igrice ,pomagala ,masaze... sve sto spada u granicama .
Volim erotiku ,zavodjenje ,suknjice ,hulahopke ,helanke ,naocare ,ulja ,masiranje,tantricki i jos puno toga.
Moras da muvas, pa tek onda... ovo sto trazis je cista usluga, a to nije besplatno...
 
Ma znam na sta mislis brate. Hoces odvaznu l, u dodiru sa sobom i svojom eroticnom stranom devojkom, koja nema problem da izrazi to. Da nije pasivna u isppljavanju seksualnih zelja, gde je neminovno klasicno ono da je on taj koji navodi i suptilno nagovara na sve.
Ja ne sudim, za mnoge zene je uzbudljivo da one budu te koje se voze u tom svetu baloncica koji se "sami nameste" i to je ou kej, ali ima i drugacijih.
 
Mada za erotsku masazu treba da si poprilicno mastovit i da istrazujes.
Mnogima bude neka hot scena u glavi, koja realno u glavi traje par sekundi.
Shatsh posle? To treba da traje min pola sata. Treba da je strana opustena i uvedena u to stanje. Znaci da ne zaspi jer je masaza, vec da se uzbudi od toga.
Erogene zone, provaliti sta je radi ili ona kod tebe. I tu treba da si opusten i da ne moras bas direkcije da dajes. Ako ti pusti dah iz uha da zna da te to i radi i da je deo jedne kompletne zone i mentalno i fizicki. A ne kao evo da ti istrljam ledja (lepo al masaza) i onda kad vidi da se ne dize, uzme i popusi ti. E pa jbg, to nije erotska masaza, to je obicna masaza, plus pusenje.
 
Mada za erotsku masazu treba da si poprilicno mastovit i da istrazujes.
Mnogima bude neka hot scena u glavi, koja realno u glavi traje par sekundi.
Shatsh posle? To treba da traje min pola sata. Treba da je strana opustena i uvedena u to stanje. Znaci da ne zaspi jer je masaza, vec da se uzbudi od toga.
Erogene zone, provaliti sta je radi ili ona kod tebe. I tu treba da si opusten i da ne moras bas direkcije da dajes. Ako ti pusti dah iz uha da zna da te to i radi i da je deo jedne kompletne zone i mentalno i fizicki. A ne kao evo da ti istrljam ledja (lepo al masaza) i onda kad vidi da se ne dize, uzme i popusi ti. E pa jbg, to nije erotska masaza, to je obicna masaza, plus pusenje.
Uz masazu mogu da idu i poljupci po celom telu ali bez prelaska direktno na stvar ,nije problem uzbuditi ,ko zna sta zeli ,naravno treba da postoji medjusobna privlacnost ,ko ima jaci libido ....naravno masaza ne ide bez nekog ulja .
Zene imaju vise tih erogenih zona nego muskarci ,ja sam recimo otkrio da me uzbudjuju poljupci oko usne skoljke ,to mi je bas onako erotski ,pojedine zene vole kada im muskarac zavuce prstice u gacice ......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top