Trazim partnerku za erotsku masazu i ostalo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trazim ozbiljnu zenu za te stvari ,prostitucija me ne zanima ,u obzir dolaze razne erotske igrice ,pomagala ,masaze... sve sto spada u granicama .
Volim erotiku ,zavodjenje ,suknjice ,hulahopke ,helanke ,naocare ,ulja ,masiranje,tantricki i jos puno toga.
Hajde, pa neka ti je sa srecom da je nadjes. prosipavoduzanjim:
Tako sam ja muza nasla. :malav: Dado prosuo vodu za mnom.
Krenule Halida i ja od njega u grad, on se zezao i pljusnuo vodu za mnom:“Pa da nadjes decka i da ne sedis po citav dan kod mene u kuci!“ :) :) :)
I to vece upoznam Godzilu.
 
Ako se sećaš sadržaja postova koje sam ti lajkovala, moj stav ti je jasan.
Ne bih bila iznenađena da se jednostavno desilo, kliknulo pri slučajnom susretu, ovako, imaš moju ne baš pozitivnu reakciju
Znao sam da ce pojedini ljudi koji me postuju biti iznenadjeni zato sto sam otvorio ovu temu ,da ce mi se drugi i podsmevati ,ali ta stavka me ne zanima....
Ja svoje stavove sto sam pre pisao i iznosio ,to ne menjam .
Ako sam dospeo u ovakvoj situaciji ,to ne znaci da je nesto trajno ,taman posla .
 
Znao sam da ce pojedini ljudi koji me postuju biti iznenadjeni zato sto sam otvorio ovu temu ,da ce mi se drugi i podsmevati ,ali ta stavka me ne zanima....
Ja svoje stavove sto sam pre pisao i iznosio ,to ne menjam .
Ako sam dospeo u ovakvoj situaciji ,to ne znaci da je nesto trajno ,taman posla .
Ja zaista ne znam tvoja razmišljanja, no ovo što si napisao u prvom postu nije ni za kakvu osudu.
Prosto želiš da vidiš ima li na forumu neko ko bi voleo to što tebi sada treba, što ti je interesantno
Šta će biti za par dana, nedelja, meseci, to niko ne zna
i mislim da nema potrebe pravdati se. :)
 
Ja zaista ne znam tvoja razmišljanja, no ovo što si napisao u prvom postu nije ni za kakvu osudu.
Prosto želiš da vidiš ima li na forumu neko ko bi voleo to što tebi sada treba, što ti je interesantno
Šta će biti za par dana, nedelja, meseci, to niko ne zna
i mislim da nema potrebe pravdati se. :)
Naravno nema sta da se pravdam ikome ,to sam samo rekao uzgred ,niti sam nekoga ubio niti sam pocinio bilo kakav kriminal ,niti nekoga teram protiv svoje volje da nesto radi .
Duki Lu ima neka svoja razmisljanja ,ali to postujem i to je to :)
 
Volim erotiku ,volim tu vrstu masaze nikada nisam probao ,nije mi se dalo ...volim seks i sta sada ima tu da se foliram.
Ja sam jednom slučajno naišla na nekog lika na Tinderu ko mi je napisao da se bavi tom masažom.. Ali sam ga previše propitivala, pa mi je rekao da sam preanalitična za njega hehe.. mada i nisam mislila, ukapirao je čovek da se više raspitujem nego što sam kandidatkinja 😁
Nekako, ima ljudi koji to znaju, ali opet lično važnije mi je da mi se neko sviđa.. kako sad spojiti ta dva? :)
 
Ja sam jednom slučajno naišla na nekog lika na Tinderu ko mi je napisao da se bavi tom masažom.. Ali sam ga previše propitivala, pa mi je rekao da sam preanalitična za njega hehe.. mada i nisam mislila, ukapirao je čovek da se više raspitujem nego što sam kandidatkinja 😁
Nekako, ima ljudi koji to znaju, ali opet lično važnije mi je da mi se neko sviđa.. kako sad spojiti ta dva? :)
Ne znam ni ja ,mi kao ljudi znamo da iskomplikujemo stvari nekada pa ne bude nista ....jednostavnost je po meni jedna od majki svih vrlina .
Kaze meni jedan drug ...ah jedna imala krivi nos neka devojka iz mladjih dana ,htela da bude sa mnom ,ali ja nisam hteo ....ja ga pogledah.... :vnaocare:
 
Fin oglas, na besplatnom prostoru...."Ja bih, a vi se nadjite kome sta treba...." posteno....
Šta će čovek, čita. Noć je duga, papir trpi sve.

Ovde je sve tako lako, jednostavno.
Seksa ne fali, svi spremni na sve.
Svi obdareni, ako ničim ono barem iskustvom.

Pojedini da se pokrijemo ušima i čitamo iz prikajka pitajući se gde nam prođe život i šta sve propustismo :kafa:
 
Svi muzicari mogu da lupaju bezveze, samo metronom drzi ritam, a radi automatski....sedim dokon....sta si navalila s tim muzicarima?
kao prvo, volim muziku.
zatim, ti si spominjao ritam, gudala i štatijaznamštasve
Nisam obratila pažnju na sličicu koja automatski radi.
Nešto razmišljam: u kojem si ti modu?:mrgreen:

Odoh da spavam, ti drži ritam i održavaj temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top