Trazim partnerku za erotsku masazu i ostalo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trazim ozbiljnu zenu za te stvari ,prostitucija me ne zanima ,u obzir dolaze razne erotske igrice ,pomagala ,masaze... sve sto spada u granicama .
Volim erotiku ,zavodjenje ,suknjice ,hulahopke ,helanke ,naocare ,ulja ,masiranje,tantricki i jos puno toga.
Imas li ti jednu evropsku zelenu novcanicu, znam jednu koja se dobro ebe ali okej moze i da masira, ti plati pa ako ne mozes uskacem ja da pomognem.
 
Trazim ozbiljnu zenu za te stvari ,prostitucija me ne zanima ,u obzir dolaze razne erotske igrice ,pomagala ,masaze... sve sto spada u granicama .
Volim erotiku ,zavodjenje ,suknjice ,hulahopke ,helanke ,naocare ,ulja ,masiranje,tantricki i jos puno toga.
Ima u Hu dve naše sestre bliznakinje. Jedna je maserka, ali sumnjam samo to. Obe imaju OF.
 
Trazim ozbiljnu zenu za te stvari ,prostitucija me ne zanima ,u obzir dolaze razne erotske igrice ,pomagala ,masaze... sve sto spada u granicama .
Volim erotiku ,zavodjenje ,suknjice ,hulahopke ,helanke ,naocare ,ulja ,masiranje,tantricki i jos puno toga.
Baš je ozbiljna žena zainteresovana za tvoje prohteve, želje i maštarije.
I, što je najvažnije, ovde ćeš je naći.:roll:



Šta bi, Dark Moon, popustile kočnice?
Gde nestade ona večna ljubav i ljubav posle ljubavi?
 
Baš je ozbiljna žena zainteresovana za tvoje prohteve, želje i maštarije.
I, što je najvažnije, ovde ćeš je naći.:roll:



Šta bi, Dark Moon, popustile kočnice?
Gde nestade ona večna ljubav i ljubav posle ljubavi?
Ozbiljna zena za to ,nisam rekao za vezu ...ljubav je umrla.
Iskreno ne verujem da cu ovde naci to ,nego ne volim da okolisam i otvaram neke izokolne teme nego direktno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top