Trazim partnerku za erotsku masazu i ostalo...

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.294
Cat Relax GIF

Doklen ste stigli ? :mrgreen:

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.309
Nije lepo da se čoveku ovako islednički obraćaš prozivajući ga da mora da ti se pravda. Jel napisao da je ljubav umrla. Šta ima dalje da ga čačkaš.
Svi imamo i romantiku i strast u sebi. Pusti ga da radi na strasti kad ga je romantika izneverila.

A sad Dukice udri po meni. :cmok:

Šta se ti mešaš u naš razgovor još glumiš kulturu u komunikaciji?
Mislim da smo se Dark Moon i ja odlično razumeli, tako da nema potrebe za medijacijom.
Što se tiče ' udaranja po tebi', i ovaj put će izostati : )

DarkMoon

Elita
Poruka
18.877
Nije lepo da se čoveku ovako islednički obraćaš prozivajući ga da mora da ti se pravda. Jel napisao da je ljubav umrla. Šta ima dalje da ga čačkaš.
Svi imamo i romantiku i strast u sebi. Pusti ga da radi na strasti kad ga je romantika izneverila.

A sad Dukice udri po meni. :cmok:
Nisam razocaran u ljubav ,drugo je nesto u pitanju.

Kosta2

Legenda
Poruka
64.969
Šta se ti mešaš u naš razgovor još glumiš kulturu u komunikaciji?
Mislim da smo se Dark Moon i ja odlično razumeli, tako da nema potrebe za medijacijom.
Što se tiče ' udaranja po tebi', i ovaj put će izostati : )

Nemoj da si bezobrazna. Razgovaraš kad si s nekim na pp, a kad napišeš post u nekoj temi nisi ti madam ekskluziva da je tvoj post "nedodirljiv", već je tvoj post otvoren za komentarisanje ako bilo ko to poželi.
Komentar nekog posta nije medijacija već forumašenje.
I dalje kulturno u komunikaciji, bez glume. :cmok:

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.309
Nemoj da si bezobrazna. Razgovaraš kad si s nekim na pp, a kad napišeš post u nekoj temi nisi ti madam ekskluziva da je tvoj post "nedodirljiv", već je tvoj post otvoren za komentarisanje ako bilo ko to poželi.
Komentar nekog posta nije medijacija već forumašenje.
I dalje kulturno u komunikaciji, bez glume. :cmok:
Dobri moj Kosta,
nemoj ti da me učiš šta je šta i kako šta funkcioniše!

Ne razmenjujem privatne poruke u smislu 'priče', niti bilo čega, sve što imam napišem u postu.
Naravno da se može komentarisati svaki moj post.
Konkretno, u ovoj temi, nisi trebao da mi se obratiš pogotovo jer ,očigledno, nisi upućen u priču, niti je otvarač teme ugrožen mojim pisanjem da bi ti trebao da reaguješ
Izraz ' madam eksluziva' je tvoja percepcija, to me ne zanima.
Naravno, i ti znaš da sam godinama oprezna u komunikaciji sa tobom, čak i u igricama jer znam koliko možeš biti neprijatan.

Da ne bi više palamudili, nadmudrivali se, pametovali, tvoji postovi će biti nevidljivi za mene.
Eto, ja bezobrazno u svom stilu : )
Ti uživaj u kulturnom forjmašenju.
Želim ti lepo popodne : )

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.