Traži više i ne sme da plače

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.748
U Etiopiji ima jedno pleme po imenu Hamar, gde ženu bičuju po leđima dok ne prokrvavi. To se radi da bi žena priznala ljubav svom vereniku.

Žena će morati svojom voljom da traži više i ne sme da plače, kada plače, nije spremna da se uda za tog čoveka.

kj.jpg
i.jpg

Ne znam da li da se uopšte zezam na ovu temu (vuče me)?

Šta vama pada na pamet?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.311
Читала сам о неком племену где жена чим се породи иде у поље да ради, што има смисла, врв да постељица до краја испадне.
А мушкарац леже на њено место, глуми болове и добија поклоне, што нема ама баш никаквог смисла :lol:

moonja..

Buduća legenda
Poruka
28.453
A ja o čistom ž. plemenu u kom vlada matrijarhat i tu žive i same rade. Sa muškarcima se prckaju van sela i služe im kao robovi i to ne često.
To pleme posetio Kurta i Murta od belosvetskih političara, naravno, žena, i imaju pano ko je bio. Inače su razvile i turističku ponudu pa prodaju razne kooroboce, kuće same prave, sve rade same...osim najtežih poslova kad zviznu i dođu muškarci koji žive u drugom selu..nači retko i parenje i kontakti generalno.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.748
Читала сам о неком племену где жена чим се породи иде у поље да ради, што има смисла, врв да постељица до краја испадне.
А мушкарац леже на њено место, глуми болове и добија поклоне, што нема ама баш никаквог смисла :lol:
jel to negde u Crnoj Gori?

Duki Lu

Elita
Poruka
23.848
a vidi onu sa zaraslim ožiljcima. Mora da se udavala nekoliko puta.
Hm...oko sokolovo :lol:
Poruka je automatski spojena:

У сваком случају, многа племена су била срећнија и здравија док ми, цивилизовани нисмо кренули да их учимо животу и "бринемо за њих".
Kada nas već bombarduje ekskluzivom, mogao bi da piše o Amišima.
Možda bi tu mogli nešto da naučimo od njih.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.311
pa to ti kažem, znaš da mi malo fali...

Evo vidim, žene Amiša ne mogu da budu učiteljice niti crkvena lica (popovi i slično)
Каква нетолеранција! :mrgreen:
Пропашће свет без жена попва и попова обучених у дугине боје :rtfm:
Није нам доста ових што се клањају златном телету, у блиндираним колима, само нам још они фале!

Manastirka

Elita
Poruka
21.380
U Etiopiji ima jedno pleme po imenu Hamar, gde ženu bičuju po leđima dok ne prokrvavi. To se radi da bi žena priznala ljubav svom vereniku.

Žena će morati svojom voljom da traži više i ne sme da plače, kada plače, nije spremna da se uda za tog čoveka.

Pogledajte prilog 1153304Pogledajte prilog 1153305

Ne znam da li da se uopšte zezam na ovu temu (vuče me)?

Šta vama pada na pamet?
Ne bih se ja tamo udavala,...! Lol:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.