Quantcast

trazi se pas zuca

slavicazivkovic

Početnik
Poruka
7
Pas zuca je nestao polovinom maja iz dvorista kuce Jevtic u rogacici kod bajine baste. Postoji mogucnost da ga je uzela avenija mb iz vrnjacke banje pa ispustila u nekom gradu ili ga je neko ukrao. mnogo nam nedostaje . Sada moze biti bilo gde u bilo kom gradu ili selu pomozite da ga nadjemo zuca je star 3 godine zute boje umiljat mali mesanac a na levom uvetu sa spoljasnje strane ima zutu markicu jkp vidrak Valjevo oznaka 435 po kojoj je prepoznatljiv lako ga je prepoznate pa ako vidite negde na ulici javite nam Sledi nagrada 0652893585

Prilozi

slavicazivkovic

Početnik
Poruka
7
Neko ga je uzeo.
Mesanac je mi smo uzeli sa ulice ima taj čip na levom uvetu bio je u valjevu u azilu pa pušten a i ja mislim da ga je neko uzeo a ćerka je na fb objavljuje redovno lepili smo plakate po zlatiborskom okrugu a u bajinoj bašti sve pretražiili a kad zalepi plakate uveče ujutru ih više nema sve po skidaju alu tražicemo i dalje samo da se ovo zavrsi

slavicazivkovic

Početnik
Poruka
7
Neko ga uzeo.Nek potrazi i u azilu za pse.Neka ode i pita.
Hvala ti divna si bili smo i u pozegi i v banji u azilu ostavljene su im slike i u kontaktu smo sa veterinarinarima na vajberu. naćićemo ga sigurno samo ako ga je neko uzeo i vezao biće teže samo ako se otrgne i ode od njega jer prepametan je. Zato i lepimo plakate po tari b bašti uzicu veruj mi vise ljudi pogleda plakat nego fb. Javljali su se ljudi mnogo je sličnih pasa ali niko ne obraća pažnju na tu markicu jkp vidrak 435 na levom uvetu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.