Tranzitni Saturn i Jupiter

pa ne znam...bik mi je 8-ma kuca...prazna.... Vaga prva puna planeta...i podznak vaga.....
Sada bas citam ..kaze da se uticaj tog prelaska saturna ne oseti odmah.....nego tek posle nekoliko godina......kako sad to? i jos kaze da sve zavisi kakve aspekte inace imas u horoskopu pa tek onda kakvog ce uticaja na tebe imati....?
Sta mislis?
 
Tranzi Saturna u lavu kroz moje prvo polje, ako na to dodamo i Marsa u biku,
sve u svemu jako naporan period, dobro je da Maras izlazi iz bika pa ce biti malo
lakse.Radila sam ko nikada do tada, i dobro je da je taj kvadrat otisao na toliki
posao a ne na zdravlje, kao kod nekih.
 
Zna li neko kakav period u zivotu donosi Saturnov povratak? Cula sam da se Saturn prvi put vraca,na poziciju u kojoj je bio u trenutku rodjenja, oko 27. ili 28. godine zivota(sto mene uskoro ceka :) ). Inace, meni je Saturn u 8. kuci u Devici, u kojoj su jos i Sunce,Merkur i Venera. Ne znam nista o tome, a bas me zanima sta me ceka kad se Saturn vrati :?: ...
 
... tako da....

pa sevilja, izvini ne shvatih bas najbolje - gde se nalazi tvoj natalni Saturn? u kom znaku i kuci? jer ako ti je saturn u vagi ti nisi jos ni dozivela svoj prvi saturnov povratak - on te tek ceka kada saturn nakoraci u znak vage sto ce biti tek 2010.

to sto je on tebi tranzitirao prvim natalnim poljem NIJE saturnov povratak.
povratak planete se dogadja kada tranzitira preko natalnog polozaja ISTE a ne sheta bilo kuda... dakle konjunkcija tranzitnog saturna sa natalnim = saturnov povratak
tako je i solarni povratak kada se sunce svake godine vrati na svoje natalni polozaj, isti stepen, minut i sekund kao u natalnoj karti.

saturnov povratak je prilicno jaka stvar i ne zaboravljaju se posledice. jedino su jarcevi znakom i asc malo postedjeni toga (ili pak, oni na svu tu muku i jad gledaju malo drugacije)...
 
Mady:
... tako da....

pa sevilja, izvini ne shvatih bas najbolje - gde se nalazi tvoj natalni Saturn? u kom znaku i kuci? jer ako ti je saturn u vagi ti nisi jos ni dozivela svoj prvi saturnov povratak - on te tek ceka kada saturn nakoraci u znak vage sto ce biti tek 2010.

to sto je on tebi tranzitirao prvim natalnim poljem NIJE saturnov povratak.
povratak planete se dogadja kada tranzitira preko natalnog polozaja ISTE a ne sheta bilo kuda... dakle konjunkcija tranzitnog saturna sa natalnim = saturnov povratak
tako je i solarni povratak kada se sunce svake godine vrati na svoje natalni polozaj, isti stepen, minut i sekund kao u natalnoj karti.

saturnov povratak je prilicno jaka stvar i ne zaboravljaju se posledice. jedino su jarcevi znakom i asc malo postedjeni toga (ili pak, oni na svu tu muku i jad gledaju malo drugacije)...



Naravno da znam sta znaci pravi Saturnov povratak...ali nisam se osecala bas najbolje ni kad mi je preko asc. isao.
Da, Saturn mi je u znaku Vage u cetvrtoj sa jos nekoliko teskih planeta u kombinaciji...verujem da ce biti zabavno.....
 
Bogme, ja sam osecala Saturnov uticaj i te kako... I to sto mu se vise blizilo zatvaranje kruga, sve me je jace drmalo. Naime, Saturn mi je u 5. kuci u Lavu i sad pravi taj famozni krug, a meni je, na srecu, konacno svanulo na ljubavnom planu :D Dugo sam bila neshvacena, ali sam pre godinu dana nasla srodnu dusu i, iako nam nije uvek sjajno, preguramo jer smo oboje obdareni strpljenjem i poverenjem jedno u drugo. Ali, da ne duzim vise ;)
 

Back
Top