Quantcast

Tranziti Jupitera

putzaraj

Zainteresovan član
Poruka
327
UF meni jupiter prelazi preko 12 polja i preko neptuna,merkura,sunca,venere a kad udje u vodoliju u prvo polje onda preko asc i krece gojenjeeee koliko ja znam jel tako ispravite me ako gresim? :)))
mada mislim da ne gresim jupiter siri a kad predje preko asc znaci sirimo se i mi :D

EIIe

Iskusan
Moderator
Poruka
5.566
Hm, tako nekako ali daleko od toga da je baš kod svakog tako ... U principu jeste, ali zavisi od natala - kakav je Jupiter, čime vlada i sl., pa će to (i toliko) i doneti, a ako je gojenje u pitanju bitno je koliko u natalu ima sklonosti za to. :wink:

lejla83

Zainteresovan član
Poruka
116
:evil: ja sam se udebljala kada je prelazio preko Merkura, vladara mog Asc. Sada se udaljava polako od njega, s druge strane Sa ide ka Asc (tachnije, kad otpochne direktno kretanje), pa se nadam da cu povratiti svoju "idealnu" tezhinu :p

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.567
ako Jupiter ide kroz prvo polje, preko asc ili preko vladara asc i jos ima podlogu u planetamada se "lepe kalorije" svakako ce dodati koje kilograme ali takodje u prvom polju znaci i sirenje organizma i mogucnost trudnoce ( i opet kilogrami) pa ne treba to zanemariti, posebno ako su aktivne jos neke planete..

sevilja

Iskusan
Poruka
6.144
Evo da potvrdim kao neko ko je sebi striktan režim ishrane uveo da bi sprečio gojenje: zašto? zato što mi je Jupiter u natalu u trigonu sa Mesecom kao vladarem Ascedenta...dovoljno je da tri večeri za redom jedem u ''nevreme'' i eto meni salca na donjem stomačiću. :)

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.726
Hehehe. Svidja mi se ova tema : JUPITER U JARAC :p

Ja mislim i ISKUSILA sam da mi Jupiter u Strelac nije nista doneo od svega onog sto je aktivirao , a aktivirao je svasta, pa bi sada ovaj Jupiteru Jarac trebao da -da sve sto je omanuo onaj u Strelac. :lol: Valjda zato sto Strelac malo vise leti pa sagori kao Ikar, a ovaj Jarac je sposobniji da ispuni ono sto smo prosle godine vise filozofirali nego pokusavali. Milsim poenta ovoga bi bila - NADA POSLEDNJA UMIRE!

StoRmyGirl

Domaćin
Poruka
4.175
Znachi za moje gojenje nemam pravo
obrzalozhenje.. :?
Jupiter mi je daleko od vladara Ascedenta i od Sunca, shto mu
u mom horoskopu dodje - isto.

Ima li josh neshto shto mozhe da govori o sklonostima ka debljanju?
Neki tranzitni aspekti Jupitera, mozhda?

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.567
Znachi za moje gojenje nemam pravo
obrzalozhenje.. :?
Jupiter mi je daleko od vladara Ascedenta i od Sunca, shto mu
u mom horoskopu dodje - isto.

Ima li josh neshto shto mozhe da govori o sklonostima ka debljanju?
Neki tranzitni aspekti Jupitera, mozhda?
ima mnogo stosta da govori o debljanju, ono sto sam navela odnosilo se na tranzit jupitera bas tako, pogledaj tranzite i reci da li je prasvio sa necim nesto kako sam navela..

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
Posto sam na drugoj grani Astrologije, Jupiter stvarno nije tako dobar kao sto se pise.

Sto se tice tranzita Jupitera (trigon) prema mom Jupiteru nije doneo nista dobro.

Dobro je imati u Natalu: Jupiter trigon Uran. Jedna od ove dve planete mora biti u 2.kuci, a druga mora biti vladar 5.kuce: moze se igrati Lotto ili druge igre na srecu.

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
Posto sam na drugoj grani Astrologije, Jupiter stvarno nije tako dobar kao sto se pise.
A na kojoj si grani?:klap:,a sto JU nije dobar?

Sto se tice tranzita Jupitera (trigon) prema mom Jupiteru nije doneo nista dobro.
Pa zavisi od toga kako je postavljen u natalu i cime vlada,a uz to,jesi gledala progresije?
Koja grana astrologije: medicinska astrologija. Uvek naletim na neku smrt.

Veruj mi, da ni Jupiter ni Mesec nisu dobri. Nije ni cudno, sta se bogatasima sve dogadja. Mogli bi se malo zamisliti i biti bolji.

Milja Vujanovic je napisala u svojoj knjizi: u svakom zitu ima kukolja. To je tacno!

senka023

Zainteresovan član
Poruka
405
jupiter gradi trigon sa natalnim jupiterom te me interesuje kako ce se to odraziti...
Natalni jupiter je u ovnu u u 12 polju koje je VRH/ u ribama. I jos je jupiter NATALNI? u kvadratu sa plutonomTRANZITNIM? koji je u NATALNOJ KARTI? devici u 6 kuci koja je takodje u devici.Pretpostavljam da je VRH 6. u Devici?
Covece!!
Serloka Holmsa pozvati u pomoc? :lol:

emillly

Primećen član
Poruka
596
Koja grana astrologije: medicinska astrologija. Uvek naletim na neku smrt.

Veruj mi, da ni Jupiter ni Mesec nisu dobri. Nije ni cudno, sta se bogatasima sve dogadja. Mogli bi se malo zamisliti i biti bolji.

Milja Vujanovic je napisala u svojoj knjizi: u svakom zitu ima kukolja. To je tacno!
Pa ako su JU i MO npr.vladari 8.kuce onda mogu biti maleficni,nisu losi sami po sebi jer im je priroda beneficna..