Транссексуалци преузимају примат на такмичењима?

У мушкој конкуренцији су рангирани негде при дну.
У женској побеђују.
Јер, као мушкарац физички има боље предиспозиције од жена.
Нека се такмиче међусобно, то је једино фер. Пошто као мушкарци очигледно не успевају.
ne moze da se takmici kao musko, moze kao zena, ali posto mora da pije hormone da bi uspostavio balans, ispada pri tehnickom pregledu, neki se i provuku kratko, ali spremne zene su skoro ravne muskarcima.

Може да одговара ко жели, али инсинуирати да су само жене давале подршку транссексуалцима је лаж.
Имали су подршку и једних и других.
Мушкарци су, ваљда, само хтели да се ратосиљају будала.
Nikad nisu imali podrsku muskaraca ( muskarce feministe ne racunamo u muskarce, jelte), vec su ih zene podrzavale u inat muskarcima. Sad nek zanju sta su sejale.

A rekao sam da su samo dve odgovorile jer retko se ohrabrite da talasate o drustveno bitnim temama, lakse vam je da se pustite niz tokove mainstream-a.

Nikad nisu imali podrsku muskaraca ( muskarce feministe ne racunamo u muskarce, jelte), vec su ih zene podrzavale u inat muskarcima. Sad nek zanju sta su sejale.

A rekao sam da su samo dve odgovorile jer retko se ohrabrite da talasate o drustveno bitnim temama, lakse vam je da se pustite niz tokove mainstream-a.
Ja mislim da ti uopšte ne poznajes žene.

ogroman broj zenskih pokreta je javno podrzavalo ovu trans bolestinu. sve u ima podjenakih prava svima

e sad, to se izjalovilo (i tek ce ubuduce) pa sada smo tu gde jesmo
Подржавала их је ЛГБТ заједница која има најјачи лоби.
Траже једнака права за све, али да они буду једнакији од других.

ne moze da se takmici kao musko, moze kao zena, ali posto mora da pije hormone da bi uspostavio balans, ispada pri tehnickom pregledu, neki se i provuku kratko, ali spremne zene su skoro ravne muskarcima.
На такмичењима не изгледа тако. Некако увек гледају у леђа првопласираном, а ако ово узме маха, неће их ни бити на постољима.

На такмичењима не изгледа тако. Некако увек гледају у леђа првопласираном, а ако ово узме маха, неће их ни бити на постољима.
I treba tako, dok god zene pristaju da se takmice sa njima.

Ko cuti...

Нису две, али није ни важно.
Ево, неке желе да таласају и пишу о томе.
Сем тога, све покрете, феминистичке, геј, транс, финансирају исти кругови.
Циљ је растурање породице као важног стуба једног нормалног друштва.
Можда је онда време да се сви ми којима је породица приоритет ујединимо. Ипак нас има више, само су они гласнији.

Vazi, polomiste se da date misljenje na temu.

Pogledaj bilo koji clanak, video, sta god vezano za ovu temu pa mi reci ko je vecinski podrzava, a ko osudjuje.
Podrzale su ih žene koje su i same polno zbunjene bar u 70% slučajeva. Ja ne poznajem ni jednu koja ih podrzava u tom da su u apsolutno svemu ravnopravni,jer nisu. Dok god ne budu mogli biti majke za mene su polno zbunjeni muškarci.

I treba tako, dok god zene pristaju da se takmice sa njima.

Ko cuti...
То сам и питала.
Због чега ћуте, макар могу да бојкотују такмичења, зарад себе.
Када би све бојкотовале, та такмичења више не би имала смисла.
Ионако, ако се ово настави, више неће никада победити.

Za par godina vijesti:

Paradu heteroseksualaca prekinula grupa LGBTQ huligana 🤣🤣
Па, кренула сам да лајкнем и просто нисам могла да се одлучим између оног који се грохотом смеје и оног који је тужан...ето, у том смеру идемо.

Па, кренула сам да лајкнемни просто нисам могла да се одлучим између оног који се грохотом смеје и оног који је тужан...ето, у том смеру идемо.
Razumijem te potpuno 😉 ovo je preslo sve granice stvarno

Kad je pocela ta trans histerija zene su je podrzavale, sad me boli kita.
Tако ће бити за све.
Прво- Хахаха, шта лупетају ови теоретичари завера!?
А онда када је куц- куц пред вратима чуде се шта их је снашло или праве луди.
А не би снашло да се на време реаговало.

Tако ће бити за све.
Прво- Хахаха, шта лупетају ови теоретичари завера!?
А онда када је куц- куц пред вратима чуде се шта их је снашло или праве луди.
А не би снашло да се на време реаговало.
Čekaj, a vi koji ste bili protiv transeskualizma, prvo i odmah vam je palo na pamet da će se ženski transseksualci takmičiti sa ženama, pa ste zato bili protiv?

Čekaj, a vi koji ste bili protiv transeskualizma, prvo i odmah vam je palo na pamet da će se ženski transseksualci takmičiti sa ženama, pa ste zato bili protiv?
А ви нисте знали да ће тражити све више и више?

А ви нисте знали да ће тражити све више и више?
Тако једна парада води другој. Па сада има парада зоофила и све више јавних кућа са животињама. Граница година за педофилију настоји да се спусти као и они одрасли за које се процени да су на нивоу детата да нису починили кривично дело, јер су они Боже мој деца у телу одрасле особе, и тако даље. Где је граница? Где!?
Хоћемо ли задовољоти политичку коректност када кренемо једни друге да жваћемо и печемо на роштиљу? Овај комшија Симић је укуснији од комшије Томића.

Тако једна парада води другој. Па сада има парада зоофила и све више јавних кућа са животињама. Граница година за педофилију настоји да се спусти као и они одрасли за које се процени да су на нивоу детата да нису починили кривично дело, јер су они Боже мој деца у телу одрасле особе, и тако даље. Где је граница? Где!?
to me podseti, moracu de sada ponovo da citam. zaboravio sam citate

Dobro, pošto ipak niko nije znao šta će dalje biti, ne računam ovaj argument jer je opšti i može da se potegne protiv bilo koga, koji je bio prvobitni razlog protiv transseksualizma?
Лако се може закљзчити где све води јер тиха вода брег рони...
Видиш, феминисткиње и борци за права жена су најтиши по овом питању, борци за права животиња си најтиши у вези јавних кућа са животињама, борци за дечија права тупе о свему а најмање тамо где се деца злоупотребљавају... Сви ти гласни борци су из исте кухиње која силује здрав разум!

Back