TRANSFERI

yebiga bojane ali ova tema je extremno glupa
vidim da se opasno razglaba ko ce gde
a od toga nema nista
yebeni novinari
vukic lazovic henriksen ailton elber...
kaje georgiev kastroman ortega galjardo...
da ne pricam o ovima iz naseg prvenstva
ivanovic stepanov andjelkovic burzanovic
sve moj do mojega
a ovi im dizu cenu
a mi se popalimo
wow
igracine
 
Izgleda da je sve završeno. DANKO LAZOVIĆ u PARTIZANU!!! Kažu samo ostali neki administrativni problemi da se reše. Danas je bila konferencija za štampu Bjeković i Lazović.
 
heheheeheheheh....koliko ste smesni... pa kad bi poceo da prepucavanjem ne bi bilo kraja...samo kad se setim ko je bio direktor partizana i koje nacionalnosti su vam bili igraci i ostalo... ali to ne zelim...
Samo sam hteo da pokazem u kakvom je stanju partizan kad moraju igraci sami sebi da plate transfer...?
 
bojan86:
heheheeheheheh....koliko ste smesni... pa kad bi poceo da prepucavanjem ne bi bilo kraja...samo kad se setim ko je bio direktor partizana i koje nacionalnosti su vam bili igraci i ostalo... ali to ne zelim...
Samo sam hteo da pokazem u kakvom je stanju partizan kad moraju igraci sami sebi da plate transfer...?
piksi2pl.jpg



to bojane,reci nam.
 
pa pazi tu sliku... u to doba kad je napravljena ja mislim skoro niko u Srbiji nije bio protiv Milosevica... tako da... A sad ako hoces daj mi objasnjenje za relaciju Tudjman - partizan
 
nema objašnjenja,nama je bivši predsednik bio njofra,a vama je sadašnji maneken,vrhunskih intelektualnih kapaciteta.
odoh sad da se bičujem,navijam za partizan zaslužio sam i gore,a ti samo pljuj mrski ti klub gde stigneš.
vozdra.
 
bojan86:
heheheeheheheh....koliko ste smesni... pa kad bi poceo da prepucavanjem ne bi bilo kraja...samo kad se setim ko je bio direktor partizana i koje nacionalnosti su vam bili igraci i ostalo... ali to ne zelim...
Samo sam hteo da pokazem u kakvom je stanju partizan kad moraju igraci sami sebi da plate transfer...?

I kakve opet ova ima veze sa transferima ?
 
bojan86:
ma ok, zaboravite, neka se tema vrati na transfere.... samo nemojte jos da trazite da se izvinim, jer ja stojim iza svojh reci, :-)
Još si ti mlad i zelen da bi znao o čemu pričaš. A to da stojiš iza svojih reči treba da te je sramota, a ne time da se hvališ.
U Partizanu su igrali i voleo bih da igraju igrači ma odakle bili. Važno je da je dobar igrač. Ako hoćeš da ostavljaš ovakve tupave komentare prebaci se na podforum politike. Šta si ti koji ****? Neki veliki SRBIN. Pa takvi su nas i doveli do ovde gde smo. Pogledaj samo sve velike evropske klubove koji igrači i kojih nacionalnosti sve igraju u njima. Šta imaš da kažeš povodom toga? Sigurno još jednu glupost u nizu.
Na primer, ponosan sam što je u Partizanu igrao jedan Fadilj Vokri, a svi znamo koje je nacionalnosti. Pa šta. Ali on je igrač kakvih nema više u našem fudbalu. To je važno, a ne koje je nacionalnosti. Protiv legendarnog Vokrija je bila odbrana "spasavaj se ko može" i to niko ne može osporiti.
To što je Tuđman bio u Partizanu šta ima tu nejasnog. Bio tada, nije kad je postao ono što je postao. To što je kasnije postao neka faca u politici nema veze sa onim što je bio u Partizanu. Šta bi bilo da nije postao to što je postao? Naravno ništa. Ne bi ni čuo za njega i ne bi znao ni ko je ni šta je on. Kada bi tako gledali stvari onda tebe treba da je sramota što si rođen jer si dete roditelja koji su rođeni i živeli u Titovo vreme, a dobro znamo koliko je Tito bio štetan po Srbiju!
Razmišljaj malo pre nego što komentarišeš nešto i ne provociraj.
P.S.
Znam da ovo nije za ovu temu ali na ovakve kretenske komentare odgovor je morao da bude jer na ovom podforumu nema moderatora da ih briše.
 
bojan86:
Izgleda da i Vukic dolazi jer je odlucio da on plati pola transfera, to samo pokazuje koliko je jadan Partizan
Vukić se odrekao svoje plate jer više ne može da trpi torturu svog zemljaka koji je izgleda isti kao i što si ti. Neće čovek da bude ničiji rob. A to što bi se najradije vratio u Partizan govori koliko je jaka ljubav prema Partizanu. Možeš samo da mu zavidiš na privrženosti klubu koji voli. Koliko vidim u Zvezdu dolaze ili se vraćaju samo oni što bi hteli neku kintu da maznu pa da zbrišu ili da budu direktori i funkcioneri. Toliko o ljubavi prema Zvezdi.
Sa Partizanom to nije slučaj i to me raduje. Bolje je da dođe jedan pravi grobar neko dva plaćenika makar se radilo i o boljim igračima.
 

Back
Top