Quantcast

Трамваји у Нишу

mari47

Stara legenda
Poruka
94.333
Evo mene opet...oko tramvaja!.Opet ispitujem muza, psuje mene i tramvaje...sto ga
stalno to pitam.
Ovako, Naselje br, 6. mi ga jos tako zovemo, pocelo se siriti i to naglo, industrijalizacijom zemlje. Naime, ljudi iz Zaplanja su se masovno doseljavali zaposljavajuci se u EI. izgled mesta se menjao brzo,,,Tako, ja bih zakljucila, ako nemate nista protiv, temu o Naselju a vise da
pricamo u tramvajima....

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.194
Evo i neke stare slike tramvaja

stari%20tramvaj.jpg

haahahaa

ruzicamni

Poznat
Poruka
7.112
Evo mene opet...oko tramvaja!.Opet ispitujem muza, psuje mene i tramvaje...sto ga
stalno to pitam.
Ovako, Naselje br, 6. mi ga jos tako zovemo, pocelo se siriti i to naglo, industrijalizacijom zemlje. Naime, ljudi iz Zaplanja su se masovno doseljavali zaposljavajuci se u EI. izgled mesta se menjao brzo,,,Tako, ja bih zakljucila, ako nemate nista protiv, temu o Naselju a vise da
pricamo u tramvajima....

niš kao carski grad prvi je imao tramvaje ali došli neki pametni ljudi pa kažu bolje autobus i tako i bi porušiše sve i mi odosmo u moderno vreme bez tramvaja a sada teško nikog to ne interesuje da tom nišu vrati stari sjaj a kako bi to bilo lepo i za broj 6, za ledenu stenu za 9 maj i sva ostala naselja

mari47

Stara legenda
Poruka
94.333
Jao Appele, da nema tebe i tvojih komentara..ulepsao si mi jutro!
Sto se tice tramvaja, vec smo apsolvirali, bilo bi lepo ali je preskupa investicija a ima i drugih gorucih problema.
Ovo je moj subjektivni osecaj...meni tramvaji daju neki smek velegrada....kad odem u bgd obavezno ga koristim, mada moj sin kaze...mama, cekacu te na autobuskoj! A ja bas volim..7, 9, 11 za blok 45...i uzivam!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.