Трамп: Постоје само мушкарци и жене нема других полова

Biće zabavni idući američki izbori.
Niko u Americi nije cveće, ali od "demokrata" (koji više ne bi ni smeli tako da se zovu, jer im je partija totalno odlutala od ideja za koje bi trebalo da se zalaže) je svako bolji. Dugo su i bez prestanka na vlasti, a kad je stalno ista partija na vlasti, neizbežno ogreznu u kriminal, korupciju, teški ego trip... Amerika kao ima dvopartijski sistem, a ispade da je jednopartijski. Kinezi bar ne glumataju da imaju višepartijski sistem, kao ovi.
Tramp je svima trn u oku, jer je uspavanim Amerikancima koji su vaspitavani da se "o politici i religiji ne razgovara" otvorio oči da i njihova zemlja koristi fake news. Do tada su ih učili da to rade samo zli neprijatelji Amerike - vesnika demokratije i slobode - Rusi, Kinezi.... Tako sad ne mogu tako lako manipulisati svojim ljudima kao pre.
Heteroseksualni belci više neće da glasaju za demokrate, pa zato oko sebe toliko i skupljaju razne manjine. Baš njih briga za LGBTQ zajednicu, crnce i ostale, ali BIRAČI su to. Samo da se sačuva fotelja.
 
Ауторска тема!

Трамп је поново потврдио да је политичар са инстинктима и рефлексима. А и са петљом.


Ударио је демократе-либерале у идеолошки плексус: студентима на Флориди рекао је да на свету постоје само два пола – женски и мушки. И, добуо дуг и буран аплауз.


Наступивши на студентској конференцији, рекао је:


„Разлика између нашег покрета и снага против којих се боримо не може бити очигледнија... Они верују у левичарску гендерну идеологију и отровну критичку расну теорију. А ми верујемо у постојање само два пола – да постоје мушкарци и постоје жене“.


Уз аплауз уследили су и узвици одобравања.


1_transgendery_0.jpg



Трамп је одмах потом рекао да ће републиканци „врло брзо вратити земљу“.


Ово је имало двојако значење: и Америку традиционалној Америци и – САД под своју власт.


Уследиле су нове овације.


Трамп је прошле недеље рекао да је већ донео одлуку о свом учешћу на изборима 2024. и да само јоше важе - када ће то формално објавити.


Овај његов наступ на Флориди може бити и необјављени почетак изборне кампање.

Да ли ће Трамп успети поново да уђе у Белу кућу и обрачуна се са дубоком државом? Уздрмао их је жестоко када су су у помоћ, за његово рушење, ангажовали и покојнике.
https://www.alo.rs/svet/planeta/654...-izjavom-i-najavio-nove-politicke-korake/vest
buduci da je globalni pokolj Rotschildovih politicara (duboka drzava) vec poceo , Tramp je na najboljem putu da pobedi sa 101 posto .........plus sto ce ovog puta rusi da nadgledaju americke presednicke izbore.
 
Mnogo vise nego tvoje misljenje...hajde sedi decko.
Apsolutno da je mnogo više, di sam ja napisao dečko da je moje mišljenje ikako važno?
Činjenica je - a ne moje mišljenje - da je stav luzera i nacionalnog izdajnika Trampa potpuno irelevantan, osim kod teoretičara zavjera, antivaxxera, putinofila i QAnona. Mada ne znam čemu nabrajanje, ako si jedno od toga, onda si sve.
 
DT je Amerikanac za razliku od globalisticke bande koja je okupirala Ameriku kao i jos mnoge drzave.
Nece ih Ameri stedeti kao sto ni Rusi ne stede naciste.
Bice veselo kod OK Corral-a. 🍿
DTAmerikanca je jedan izlapjeli i dementan Bajden pogladio po glavici dok je ovaj klečao i lagano s njime obrisao pod.
Trampa bi pobijedio i moj kanarinac, a dosta loše govori.
 
Činjenica je - a ne moje mišljenje - da je stav luzera i nacionalnog izdajnika Trampa potpuno irelevantan, osim kod teoretičara zavjera, antivaxxera, putinofila i QAnona. Mada ne znam čemu nabrajanje, ako si jedno od toga, onda si sve.
pa, mi tek sada saznajemo sva nezeljena dejstva vas izbodenih... polako, gde zuris?

Best Video Ever Exposing COVID Lies…

(WATCH) President Trump Says He Will Rehire all Military Fired for Rejecting Experimental COVID-19 Shot – With Apology and Backpay

 
DTAmerikanca je jedan izlapjeli i dementan Bajden pogladio po glavici dok je ovaj klečao i lagano s njime obrisao pod.
Trampa bi pobijedio i moj kanarinac, a dosta loše govori.
Videli smo im ekonomiju pod Trumpom, a vidimo i pod Bajdenom. To je jedini relevantan fakt za Amere, a za sve ostalo ih zaboli racku.
 

Back
Top