Tramp: Okončaću rat u Ukrajini za 24 časa

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.912
544252777642078845bd12183755266_v4_big.jpg


Bivši američki predsednik i verovatno republikanski predsednički kandidat Donald Tramp obećao je biračima da će okončati rat u Ukrajini u roku od 24 sata,
On je rekao da će se to dogoditi nakon samo jednog dana od izbora za drugi mandat.

Tramp je rekao da je ruski predsednik Vladimir Putin počeo da raspoređuje trupe na granice Ukrajine nakon "katastrofe", njegovog izbacivanja iz Bele kuće, odnosno poraza na izborima.On je optužio administraciju predsednika Džoa Bajdena da nije ni pokušala da pregovara sa predsednikom Putinom.

"Nije slučajno što me ’duboka država‘ još više proganja otkako sam obećao da ću okončati rat u Ukrajini“, rekao je Tramp.
On je dodao da bi mogao da okonča rat "vrlo brzo" kada bude izabran za predsednika.
"Kada kažem da, vrlo brzo ću se dogovoriti. Dogovoriću se u roku od 24 sata. Stojeći danas pred vama, ja sam jedini kandidat koji je dao to obećanje.
da stanemo na put Trećem svetskom ratu dok idemo“, rekao je Tramp.
link

Tramp treba prvo da bude izabran pa onda da okoncava rat..
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini
 
pa pogledajte motive okupljanja stotina hiljada ljudi po svetu, jesu li to antiratne demonstracije?

problem je sto vecina naroda nece mir, vec rat
npr. nece da rade u francuskoj duze za pislj. 2 godine, vec 'oce samo pare, kao i u nemackoj, a znaju da je inflacija!?
i da hapse sve, ali po tudjim zemljama?! ratova mora da bude svuda po svetu, narodu je oprana pamet!
 
Pogledajte prilog 1316929

Bivši američki predsednik i verovatno republikanski predsednički kandidat Donald Tramp obećao je biračima da će okončati rat u Ukrajini u roku od 24 sata,
On je rekao da će se to dogoditi nakon samo jednog dana od izbora za drugi mandat.

Tramp je rekao da je ruski predsednik Vladimir Putin počeo da raspoređuje trupe na granice Ukrajine nakon "katastrofe", njegovog izbacivanja iz Bele kuće, odnosno poraza na izborima.On je optužio administraciju predsednika Džoa Bajdena da nije ni pokušala da pregovara sa predsednikom Putinom.

"Nije slučajno što me ’duboka država‘ još više proganja otkako sam obećao da ću okončati rat u Ukrajini“, rekao je Tramp.
On je dodao da bi mogao da okonča rat "vrlo brzo" kada bude izabran za predsednika.
"Kada kažem da, vrlo brzo ću se dogovoriti. Dogovoriću se u roku od 24 sata. Stojeći danas pred vama, ja sam jedini kandidat koji je dao to obećanje.
da stanemo na put Trećem svetskom ratu dok idemo“, rekao je Tramp.
link

Tramp treba prvo da bude izabran pa onda da okoncava rat..
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini
nije Amerika posrednik u tom za Slovene besmislenom bratoubilačkom ratu..ona je jedna od zaraćenih strana...Amerika je preko svojih ljudi u Ukrajini započela rat 2014. i vodi ga i danas preko svojih ljudi...cilj rata je slabljenje Rusije...kako je Amerika započela rat sa Rusijom samo ga ona može i okončati...
 
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini
Nije realno ni prvo, a kamoli drugo. Doduše, poznato je da Putin ima čime da ga ucenjuje jer je budala ludovao u moskvi sa nekim prostitutkama i nije mu palo na pamet da se to snima. Mislim, sve se u hotelima za strance snima još od sovjetskog perioda.
 
Nije realno ni prvo, a kamoli drugo. Doduše, poznato je da Putin ima čime da ga ucenjuje jer je budala ludovao u moskvi sa nekim prostitutkama i nije mu palo na pamet da se to snima. Mislim, sve se u hotelima za strance snima još od sovjetskog perioda.
izvrnuta realnost, jer da postoji ista o trampu, izmisljeni p-p dosije, dobili bi bar delic toga, a ti si pedo's advocate

FsHX6_lWcAA5Dbc


 
On je optužio administraciju predsednika Džoa Bajdena da nije ni pokušala da pregovara sa predsednikom Putinom.
На великом митингу својих присталица у граду Вако, прво је поновио да је Џо Бајден Сједињене Државе претворио у „банана републику“.

Трамп: Паметни Си и Путин се договарали о светском поретку за наредних 100 година

 
Naravno da se i on spremao za ovaj obracun i povlacio poteze da ojaca ameriku, ali Bajden je lutak duboke, citaj, engleske monarhodemokratije....koju bas briga sta ce biti sa amerikom, ako rusija bude razbijena...izazvace i nuklearni rat da bi to postigli....
mi koliko smo upuceni kinezi pune bajden familiju sa parama, imamo i racune, sve crno na belo, kakvi sad crni englezi, zasto bi oni od nas pravili banana republiku, dok kina preuzima ceo svet?
 
:pop2::bravo:

Ti kinezi bas neoprezni....
kako mislis neoprezni? drzali su ga na povocu, dok posao nisu skoro pa obavili, i sada mu cimaju taj povodac i dave ga, dok njemu preostaje samo da cvili, smakne po koji balon ...

Кинески лидер је оценио да су се промене у свету већ десиле и да су то оне које се нису десиле у минулих стотину година а Русија и Кина заједно предводе нове односе у свету настале на тим променама. То је нови светски поредак заснован на међународном праву и уважавању.

Тај настали нови светски поредак је не-западни и, како га многи виде, анти-амерички. Такозвани Колективни запад је у том новом глобалном амбијенту остао изолован.

То је нова реалност света, обзнањена још прошлог новембра у Самарканду, у Узбекистану, на самиту Шангајске организације за сарадњу (ШОС), када је кинески лидер изјавио да Кина и Русија наступају заједно и да заједнички предводе промене у свету. Москва и Пекинг сада институционализују то своје лидерство и конституишу нове глобалне односе.

Крај западне хегемоније
opsirnije na:
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...poredak-je-stvoren-zapad-istorijski-gubitnik/
 
Pogledajte prilog 1316929

Bivši američki predsednik i verovatno republikanski predsednički kandidat Donald Tramp obećao je biračima da će okončati rat u Ukrajini u roku od 24 sata,
On je rekao da će se to dogoditi nakon samo jednog dana od izbora za drugi mandat.

Tramp je rekao da je ruski predsednik Vladimir Putin počeo da raspoređuje trupe na granice Ukrajine nakon "katastrofe", njegovog izbacivanja iz Bele kuće, odnosno poraza na izborima.On je optužio administraciju predsednika Džoa Bajdena da nije ni pokušala da pregovara sa predsednikom Putinom.

"Nije slučajno što me ’duboka država‘ još više proganja otkako sam obećao da ću okončati rat u Ukrajini“, rekao je Tramp.
On je dodao da bi mogao da okonča rat "vrlo brzo" kada bude izabran za predsednika.
"Kada kažem da, vrlo brzo ću se dogovoriti. Dogovoriću se u roku od 24 sata. Stojeći danas pred vama, ja sam jedini kandidat koji je dao to obećanje.
da stanemo na put Trećem svetskom ratu dok idemo“, rekao je Tramp.
link

Tramp treba prvo da bude izabran pa onda da okoncava rat..
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini
Ја уопште не верујем да прецедник те државе води ту државу. Они су тај рат и монтирали од почетка до краја. Не видим да би Трамп могао да посредује у било чему. Прво, Руси неће пристати на мање, него да буду равноправно третирани у било каквим разговорима. А то тешко да ће бити случај са било којим прецедником Америке. Тек ако би руски прецедник могао да посредује између Амрике и Мексика, или Америке и Сирије, или Америке и Ирана, онда би могло и са американцима да се разговара. Нарочито Мексика.
 
Трамп је Америка а она сама по себи више моћи никакве нема , има само језик , језик змије да свој апсид шири ..нема моћи никакве, нити Трамп, нити било ко други са Запада . они су рат са Русијом већ изгубили и нису више у могућности да било шта говоре, нити да они више постављају услове , услови ће бити постављени ЊИМА !
 
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini
Pa sigurno je realnije nego da slipi Džo ostane na vlasti.
Tramp je pametan čovek, zna on da njemu ne preti vojno opasnost ni od Rusije, ni od Kine.
Što se tiče ekonomije, Kina već diše americi za vratom, Indija je tu na dobrom putu, Bajden je okrenuo celu Afriku,
Aziju i dobar deo Južne Amerike protiv sebe.
A sve su to tržišta koja americi trebaju, to je više od 4/5 čovečanstva.
Rusija ima energente i sirovine, Zapad nema praktično više ništa osim visoke tehnologije za koju se, gle čuda,
većina elektronike i čipova proizvodi u Aziji, znači da se ta visoka tehnologija svodi praktično na sklapanje.
A to može da se uradi mnogo jeftinije u trećim zemljama, transportni troškovi do ciljnog tržišta su čak i manji.
Evropa i amerika već sad praktično žive od brendova, kad ih Kinezi sustignu po pitanju kvaliteta, pući će.
Zašto bi neko plaćao isti kvalitet i mogućnosti duplo skuplje samo zbog imena?

Sve to Tramp zna, zato njega rat ne interesuje, ubeđen sam da bi podržao svako normalno rešenje, samo
da zaustavi rat.
A to normalno rešenje je Donbas i Krim svakako u Rusiji, za ostatak Ukrajine bi seo i dogovorio se
sa Putinom i Sijom.
 
Pogledajte prilog 1316929

Bivši američki predsednik i verovatno republikanski predsednički kandidat Donald Tramp obećao je biračima da će okončati rat u Ukrajini u roku od 24 sata,
On je rekao da će se to dogoditi nakon samo jednog dana od izbora za drugi mandat.

Tramp je rekao da je ruski predsednik Vladimir Putin počeo da raspoređuje trupe na granice Ukrajine nakon "katastrofe", njegovog izbacivanja iz Bele kuće, odnosno poraza na izborima.On je optužio administraciju predsednika Džoa Bajdena da nije ni pokušala da pregovara sa predsednikom Putinom.

"Nije slučajno što me ’duboka država‘ još više proganja otkako sam obećao da ću okončati rat u Ukrajini“, rekao je Tramp.
On je dodao da bi mogao da okonča rat "vrlo brzo" kada bude izabran za predsednika.
"Kada kažem da, vrlo brzo ću se dogovoriti. Dogovoriću se u roku od 24 sata. Stojeći danas pred vama, ja sam jedini kandidat koji je dao to obećanje.
da stanemo na put Trećem svetskom ratu dok idemo“, rekao je Tramp.
link

Tramp treba prvo da bude izabran pa onda da okoncava rat..
Koliko je realno da Tramp bude izabran i da okonca rat u Ukrajini

Ne pita se senilni Džo za rat u Ukrajni... On ne zna ni gde se nalazi, savetnici moraju da mu govore gde je, šta da kaže i tako.

Sapliće se na ravno.

Džo Bajdena su trebali da postave na mesto prešednika Amerike pre 20 godina, a ne sad. Sad su trebali čoveka da smeste u neki starački dom, a ne da ga maltertiraju da iz penzije glumata američkog predsednika.

Mada, ček i tako senilan i pogubljen, kao figura koja predstavlja jednu državu daleko bolje to radi nego što je radio Tramp.

Tramp je kao neka sirovina, neotesani balvan. Kad gledaš Trampa na televiziji kao da gledaš Dodika. Tramp je čovek koji je nasledio milijarde, sve je u životu imao, rođen u familiji koja je bila bliska vlastima gotovo 100 godina, i bliska internacionalistima i to posebno bliska.

Ujak Donalda Trampa je bio čovek zadužen za analizu i čuvanje Tesline zaostavštvine, nakon Tesline smrti. To prevazilazi po značaju politički kontekst. Slučaj Tesline zaostavštvine je od posebnog zanačaja. To je ezoterija. To je visoko sofisticirana stvar za koji ne treba niko da zna, pa čak ni u teorijama zavere ne sme da se provlači. Tako da ovaj Tramp nije tu slučajno.

Tramp je ekstremno bogat čovek. Milijarder. Do duše nije ni blizu bogat kao drugi u Americi. Nasledio je bogatstvo, to je jako bitno napomenuti da bi smo bolje razumeli psihološki profil Trampa. Čovek iz rijalitija, zabavljač, i na sve to ego manijak.

Dali su mu šansu zato što je klovn.

Verujem da je dobio zeleno svetlo zbog svoje klovnovske, zabavljačke prirode. Majstor je da popali mase, da kaže što veću glupost kako bi se priglupa masa uspalila. Tramp dobro rezonuje sa priglupim amerikancima, na narativ šovinizma, nacionalnih mržnji, npr prema Meksikancima. Oko nejga se okupljala masa koja misli da su im stranci oteli poslove i da sad oni zbog migranata npr iz Meksika nemaju posao i tako.

Ovo što Tramp lupeta, to je čista reklama pred izbore. A opet i pokazatelj njegovog egoizma. On će da reši problem rata u Ukrajni. Niko drugi ne može, samo on, i to za 24 sata.

Moje mišljenje da jedini razlog što Tramp ponovo hoće da se kandiduje za predsenika su isključivo lične prirode. On ne može da prihvati poraz. Ceo život je imao sve na tacni. Živi u luksuznim vilama, ima hotele itd. Lagodan i besan život. Sve je u životu imao i sad bi hteo da bude i rpedsenik Amerike. Željan medijske pažnje, popularnosti... to mu sve ispunjava ego. Verovatno ga drma kriza srednjih godina, misli da će da živi večno, juri mlade ženke, i sve ostalo što uz to ide.

A jedini razlog što je zasmetao bankarskoj eliti je upravo taj egoizam. Očigledno je da je on svoj ego stavio iznad interesa globalne bankarske elite.

Za rat u Ukrajni se pita globalna bankarska elita i vojno industrijski kompleks. Verujem da se ni Putin tu ništa ne pita. Pitanje je koliko klonova Putina ima, vidi se sa fotografija sa različitih njegovih javnih nastupa da je tu ima nekoliko tzv. klonova.
 

Back
Top