ВАШИНГТОН- Амерички предсједник Доналд Трамп објавио је илустрацију генерисану помоћу вјештачке интелигенције на којој је његов лик уклесан на планину Рашмор.
У објави на платформи Truth Social Трамп је објавио реалистичан приказ националног споменика планине Рашмор, на којем су у граниту исклесани портрети америчких предсједника Џорџа Вашингтона, Томаса Џеферсона, Теодора Рузвелта и Абрахама Линколна, а са десне стране, додат је и његов лик.
Планина Рашмор је национални споменик у Јужној Дакоти, где су гранитној стијени исклесани ликови четири америчка предсједника који симболизују формирање, развој и очување Сједињених Америчких Држава.
Изградња је почела 1927. године, а завршена је 1941. године, након чега је постао једна од најпознатијих туристичких и историјских атракција у земљи.
Такође се сматра политичким симболом америчке државности и националног идентитета.
https://www.glassrpske.com/cir/novo...egov-lik-uklesan-u-planinu-rasmor-foto/636549
Амери се шале на Тик Току а на другим платформама имају различите коментаре овог хтења,забавно је испратити све то.
Чеках да неко отвори тему и оставих празан простор ако има заинтересованих ал' нема те отворих ја ~ прошле године је тражена дозвола за то беше?
У објави на платформи Truth Social Трамп је објавио реалистичан приказ националног споменика планине Рашмор, на којем су у граниту исклесани портрети америчких предсједника Џорџа Вашингтона, Томаса Џеферсона, Теодора Рузвелта и Абрахама Линколна, а са десне стране, додат је и његов лик.
Планина Рашмор је национални споменик у Јужној Дакоти, где су гранитној стијени исклесани ликови четири америчка предсједника који симболизују формирање, развој и очување Сједињених Америчких Држава.
Изградња је почела 1927. године, а завршена је 1941. године, након чега је постао једна од најпознатијих туристичких и историјских атракција у земљи.
Такође се сматра политичким симболом америчке државности и националног идентитета.
https://www.glassrpske.com/cir/novo...egov-lik-uklesan-u-planinu-rasmor-foto/636549
Амери се шале на Тик Току а на другим платформама имају различите коментаре овог хтења,забавно је испратити све то.
Чеках да неко отвори тему и оставих празан простор ако има заинтересованих ал' нема те отворих ја ~ прошле године је тражена дозвола за то беше?
.