Tramp - najbolji americki Predsednik koga ja pamtim....

Covek ne misli isto od kako se rodi dok ne umre...Misao EVOLUIRA, politicka pogotovo....
Ja znam da ste vi i napravlejni zato da belezite ko sta i kako misli mi pajarito bravo....

Eto do pre samo desetak godina u Srbiji nisi mogao da nadjes vernika, a danas ne mozes da nadjes ko nije vernik...Isto je i sa likom i delom druga Tita...Interesantno kako se covek brzo menja u zavisnosti od njegovih dnevnih potreba...Srbi su posebno skloni hipokreciji i uvlakastvu...To su naucili za 500 god robovanja pod Turcima....Da nisu bili takvi - danas ne bi postojali...


Е сењор.. Ниси морао овако нагло да у исту поруку сместиш и попове и Тита и Турке и комунисте, могу да ме оптуже као функционера форума да сам ти намерно наместио прилику :mrgreen:

Мада ти се нико није упецао на удицу ... то би ми узели као олакшавајућу околност :)
 
Е сењор.. Ниси морао овако нагло да у исту поруку сместиш и попове и Тита и Турке и комунисте, могу да ме оптуже као функционера форума да сам ти намерно наместио прилику :mrgreen:

Мада ти се нико није упецао на удицу ... то би ми узели као олакшавајућу околност :)
Sta nije tacno u mom komentaru, molim konkretno?
 
Ja sam 100% demokrata i povinujem se odluci vecine. Moje licno misljenje je manje vazno.


Чек зар нам се ниси сво време убијао да објасниш своје комунистичке погледе

Од када си демократа? :think:

Или од када је комунизам демократски покрет, м? :dontunderstand:
 
Rusija je u ratu sa zapadom, i zato nije dobro da zapad jednostrano odluči da nije u ratu.

Pusta RUSOFOBIJA, Soroševo maslo.

Valjda se Tramp distancirao od rusofobije?

Al je Soroš ipak Soroš, i sa jednom nogom u grobu ?

I Jehova je imao dosta problema sa tim verolomnim predstavnicima naroda izabranog, kako Biblija tvrdi, a kamo li mi obični smrtnici.

Rusofobija je osmišljena da održava tenziju narodu, da radnik kada se vrati sa posla, obavi osnovne kućne poslove i obaveze, IMA O ČEMU DA RAZMIŠLJA

dok ne zaspi umoran i iznuren.


Da ne bi kojim slučajem, ne daj bože, krenuo da razmišlja o tome kako malo zarađuje, jedva sastavlja kraj sa krajem, nema novca da pošalje decu na koledž, ne može da plati zdravstveno osiguranje za ženu i decu ? Da sebi ne postavi pitanje ZAŠTO JE TO TAKO ?:think:

Jer, ako postavi sebi ovo ZARAZNO pitanje, može nastati veliki belaj ?:aaa:

Ovako je izmišljen koncept STALNE OPASNOSTI OD RUSIJE, koja je primarna za ljudski mozak, jer je nuklearna katastrofa daleko upečatljivija slika u mozgu Homoworkera od bilo koje druge nedaće koja ga opterećuje.

A običan Homoworker je kako statistika kaže prosečno niske inteligencije, i neće ukapirati da Rusija ima tek tri vojne baze van svojih granica, za razliku od Američkih 100 i nešto ?

Ali su Rusi zato dlakavi varvari i imaju ogromne zube, ludih glava i nepredvidive naravi ?:sad2:
 
Komunizam je imao isto toliko dobrih stvari koliko i demokratija.

Није питање да ли је комунизам добар или лош, већ је питање од када си демократа

Ае.. јес' да си у једној поруци рекао да се жив човек мења, али није ваљда да си променио ставове између две поруке :)

Мојне да скрећеш са правца... бар су вас у комунизму учили да будете увек на линији :)
 
Pusta RUSOFOBIJA, Soroševo maslo.

Valjda se Tramp distancirao od rusofobije?
Upravo na to ti skrećem pažnju, vi se Upljuvaste pričajući da amerika mrzi rusiju, a oni izabrali obožavaoca rusije putem 200 miliona glasova.

To znači da zapad obožava putina, a on će uprkos toj podršci propasti
 
Није питање да ли је комунизам добар или лош, већ је питање од када си демократа

Ае.. јес' да си у једној поруци рекао да се жив човек мења, али није ваљда да си променио ставове између две поруке :)

Мојне да скрећеш са правца... бар су вас у комунизму учили да будете увек на линији :)
Za sva sto je dobro - reci cu da je dobro, a sto nije - reci cu da nije.
Nije bitno da li dolazi od kapitalista, komunista, jehovinih svedoka ili bilo koga.
U samo jednom komentaru od par recenica za nesto mogu da se slozim, a za nesto ne.
Mene nista nije naucio ni komunizam ni kapitalizam. Mene je ucio zivot...
 
Није питање да ли је комунизам добар или лош, већ је питање од када си демократа

Ае.. јес' да си у једној поруци рекао да се жив човек мења, али није ваљда да си променио ставове између две поруке :)

Мојне да скрећеш са правца... бар су вас у комунизму учили да будете увек на линији :)

Ovo je mit.

Istina je da kada im propadne jedna kominterna i zauzme je druga nekim civilizacijskim prevratom, svi ti najbolji komunisti, postaju najbolji neoliberali, sutra će postati Kinezi, a prekosutra će promeniti pol.

Prema tome to je mit, njih interesuje samo vršenje moći, je iz toga mogu biti diplomate, državnici, politikanti, tajkuni, kriminalci, šta hoće...
 
Ne razumem, kakvu hranu su otimali Amerikancima, kakve površine ?

Nisam pitao za strah Poljaka ili Rumuna, već za strah prosečnog Amera ?

Fokusiraj se, razmisli, iskreno me interesuje mišljenje živog čoveka ne medija ?

Nema kod njega fokusiranja.

On je rastrojen istovremeno i neokomunizmom i neoliberalizmom.

Voli Broza , a mrzi Slobu.

Voli Hrvate, a mrzi sebe Srbina i nas Srbe

...itd
 

Back
Top