Tramp - najbolji americki Predsednik koga ja pamtim....

Covek ne misli isto od kako se rodi dok ne umre...Misao EVOLUIRA, politicka pogotovo....
Ja znam da ste vi i napravlejni zato da belezite ko sta i kako misli mi pajarito bravo....

Eto do pre samo desetak godina u Srbiji nisi mogao da nadjes vernika, a danas ne mozes da nadjes ko nije vernik...Isto je i sa likom i delom druga Tita...Interesantno kako se covek brzo menja u zavisnosti od njegovih dnevnih potreba...Srbi su posebno skloni hipokreciji i uvlakastvu...To su naucili za 500 god robovanja pod Turcima....Da nisu bili takvi - danas ne bi postojali...

Очекујем од тебе да ускоро постанеш верник. Највећи верник. Да носиш мантију уместо баде-мантила. Јер, мисао еволуира.
 
To je tačka po kojoj je Najgori

Nije teško proglasiti Kugu kao zdravu, ali je nepredsednički
Nije Trump Putina proglasio za zdravog, niti Rusiju za zapadnu demokratiju, njegove sankciji protiv Rusije nisu ni malo naivne, a nije to ni pritisak Londona na Putina. Sa druge strane Rusija je napravila veliki pomak i od totalitarne postala autoritarna država. Trump jednostavno želi Rusiju za saveznika na strani zapada, a ne da bude na strani Kine.
 
Trump i ne sme puno da se igra sa Putinom.
Što ne bi smeo? Ako smeju Englezi, koji su mu sudili i čak ga osudili, što ne bi smeo i Trump. Putin je taj koji čini greške, a ne Trump; on podržava države koje podržavaju teroriste, anektira delove svojih komšijskih država, 'apsi opoziciju, prebija demonstrante, sipa plutonijum u čaj miroljubivih građana Velike Britanije....
Kakva je to morbidna zamena teza gde se Trump stalno optužuje za nešto, a Putin kao holivudska zvezda!?
I onda još neko dođe i kaže ne postoji ruska propaganda na zapadu, već je to izmišljeno da bi zapad cenzurisao Rusiju.
 
Definitivno je drugačiji.
Prvi, koji u Rusiji i Kini ne vidi samo neprijatelje
već moguće trgovinske partnere.

Lično mislim da je to najveća opasnost za njega.
U USA postoji "duboka država" a predsednik je najčešće, samo lik,
Nebitan,
Setite se samo Obame.
Lik je bio karikatura od predsednika USA.
A, koliko je ratova započeo ?
TJ, ne ratova, koliko puta je
"uzveo demokraciju i doneo slobodu narodu"
Doduše, malo selektivno.
Prvo uslov je da imaju velika prorodna bogatstva, najbolje naftu.
Ili ako nadju budale da čačkaju Rusiju i Kinu.
Npr, Poljska
 
Сењор БлаХби... изненадио би се шта све тек памти Крстарица :)

може један тајмлапс ваших процена сењор ТрОмпа

Мућос занимљивос :)

Идемо редом 2015 година и изборна кампања














ТрОмп побеђује




И тако даље

Јел да је занимљиво погледати како је ко размишљао.. па и не тако давно :)



AHAHAHA KAKAV BUKKAKE I ANAL REKT AAAAAAAAA
 
Covek ne misli isto od kako se rodi dok ne umre...Misao EVOLUIRA, politicka pogotovo....
Ja znam da ste vi i napravlejni zato da belezite ko sta i kako misli mi pajarito bravo....

Eto do pre samo desetak godina u Srbiji nisi mogao da nadjes vernika, a danas ne mozes da nadjes ko nije vernik...Isto je i sa likom i delom druga Tita...Interesantno kako se covek brzo menja u zavisnosti od njegovih dnevnih potreba...Srbi su posebno skloni hipokreciji i uvlakastvu...To su naucili za 500 god robovanja pod Turcima....Da nisu bili takvi - danas ne bi postojali...


Priznaj da te je USRO.

Nadji moje izborne postove o Trampu
 

Back
Top