Tramp - najbolji americki Predsednik koga ja pamtim....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
...a pamtim dosta dugo...
Prvo zato sto je konacno prestao da postoji strah od neposrednog izbijanja nuklearnog rata. Dok je bio recimo Kenedi stalno smo strepeli kada ce uzleteti americki avioni sa atomskim bombama i napasti SSSR...
Predsednik koji je vise okrenut biznisu nego silovanju malih drzava...
Predsednik za cije ce vladavine Amerika postati lokomotiva razvoja celog sveta...
Predsednik koji u Putinu ne vidi smrtnog neprijatelja vec ortaka u stvaranju nekog boljeg sveta...Malo li je?
 
...a pamtim dosta dugo...
Prvo zato sto je konacno prestao da postoji strah od neposrednog izbijanja nuklearnog rata. Dok je bio recimo Kenedi stalno smo strepeli kada ce uzleteti americki avioni sa atomskim bombama i napasti SSSR...
Predsednik koji je vise okrenut biznisu nego silovanju malih drzava...
Predsednik za cije ce vladavine Amerika postati lokomotiva razvoja celog sveta...
Predsednik koji u Putinu ne vidi smrtnog neprijatelja vec ortaka u stvaranju nekog boljeg sveta...Malo li je?
Да, професионални конзументи пореског новца су увек најгора опција. Није тешко бити бољи од америчких комуниста.
 
Ja vidim da oni saradjuju kako nikada nisu od 2. sv. rata na ovamo....Od prodaje poljoprivrednih proizvoda do kosmicke tehnologije.
Za to vreme Sputnjik piše naslove o tome kako je Amerika propala a Putin zacarovao svetom.

Znači dok se Tramp zadovoljava glocanjem zrna pšenice, u stvari čitav smisao planete je prešao na sajt Popovi.ru
 
...a pamtim dosta dugo...
Prvo zato sto je konacno prestao da postoji strah od neposrednog izbijanja nuklearnog rata. Dok je bio recimo Kenedi stalno smo strepeli kada ce uzleteti americki avioni sa atomskim bombama i napasti SSSR...
Predsednik koji je vise okrenut biznisu nego silovanju malih drzava...
Predsednik za cije ce vladavine Amerika postati lokomotiva razvoja celog sveta...
Predsednik koji u Putinu ne vidi smrtnog neprijatelja vec ortaka u stvaranju nekog boljeg sveta...Malo li je?


Kenedi? Blajbi ti si vampir!
 
2j35pxl.jpg
 
...a pamtim dosta dugo...
Prvo zato sto je konacno prestao da postoji strah od neposrednog izbijanja nuklearnog rata. Dok je bio recimo Kenedi stalno smo strepeli kada ce uzleteti americki avioni sa atomskim bombama i napasti SSSR...
Predsednik koji je vise okrenut biznisu nego silovanju malih drzava...
Predsednik za cije ce vladavine Amerika postati lokomotiva razvoja celog sveta...
Predsednik koji u Putinu ne vidi smrtnog neprijatelja vec ortaka u stvaranju nekog boljeg sveta...Malo li je?
ej moj druze Blajbi
cini mi se da koku koju sada imas i nije baqs najcistija.
pazi , unistava mozak...
ustvari , cini mi se da je vec u pocelo unistavanje sivih celija. :kpozdrav:
 
...a pamtim dosta dugo...


Сењор БлаХби... изненадио би се шта све тек памти Крстарица :)

може један тајмлапс ваших процена сењор ТрОмпа

Мућос занимљивос :)

Идемо редом 2015 година и изборна кампања

Tromp je obican cirkusaner tipa Zirinovski.


Donald Duck je cirkusaner...

Kao sto je u Rusiji bio Zirinovski.

Tromp NIKADA ne moze dobiti izbore u Americi.

Ne vole ga ni crni ni crveni ni zuti ni beli.....:nono3:




Tromp NE MOZE pobediti.

Ako odustane Hilary - ubacuje se Bajden koji ce lako pobediti Trompu.

I bice perfektan nastavak jedne politike.




ТрОмп побеђује

Tromp je jedan od najvecih biznismena danasnjice, ali i najvecih plejboja....

Imao je sve svetske lepotice u krevetu..

A ipak su mu dve ZVANICNE zene bile slovenskog porekla....

To ide DALJE OD SUSTE LEPOTE....:rtfm:


И тако даље

Јел да је занимљиво погледати како је ко размишљао.. па и не тако давно :)
 
Сењор БлаХби... изненадио би се шта све тек памти Крстарица :)

може један тајмлапс ваших процена сењор ТрОмпа

Мућос занимљивос :)

Идемо редом 2015 година и изборна кампања

Јел да је занимљиво погледати како је ко размишљао.. па и не тако давно :)

Covek ne misli isto od kako se rodi dok ne umre...Misao EVOLUIRA, politicka pogotovo....
Ja znam da ste vi i napravlejni zato da belezite ko sta i kako misli mi pajarito bravo....

Eto do pre samo desetak godina u Srbiji nisi mogao da nadjes vernika, a danas ne mozes da nadjes ko nije vernik...Isto je i sa likom i delom druga Tita...Interesantno kako se covek brzo menja u zavisnosti od njegovih dnevnih potreba...Srbi su posebno skloni hipokreciji i uvlakastvu...To su naucili za 500 god robovanja pod Turcima....Da nisu bili takvi - danas ne bi postojali...
 
Poslednja izmena:
Nadam se da ce ovaj put americka opozicija omanuti. Bilo bi neposteno da uspeju.
Наравно да ће оманути. Америчка опозиција чини све што је у њеној моћи да Трамп поново победи. То су највећи шизофреничари у историји америчке политике. Хусеин Обама је поред њих господин.
 

Back
Top