Tramp: Kandidovaću se na predsedničkim izborima 2024. godine

Америка хушкала Русе да изврше агресију на суверену и независну земљу?

баш су Руси наивни.
Naravno, da su usli kad 8 godina nacisti granatiraju njihovo stanovnistvo pod Nato palicom..
Rusi su bili naivni kad su pregovarali sa njima, sad vise nisu..
 
Ja ne znam vi Srbi koji branite demokrate da li ste normalni..oni su nas bombardovali, uzeli Kosovo..nismo to mogli sami..
A i makar malo su bolji ovi sada republikanci od njih..
Možda je Tramp nakloniji tvom predsedniku Vučiću od uobičajenih kandidata

Ali ovim tradicionalnim republikancima kao Kondi Rajs se živo fućka za svekoliko srpstvo
 
Naravno, da su usli kad 8 godina nacisti granatiraju njihovo stanovnistvo pod Nato palicom..
Rusi su bili naivni kad su pregovarali sa njima, sad vise nisu..
Колико погрешних ствари у две простопроширене реченице.

Свака држава има легитимно право да ратује против сепаратиста на својој територији.

Као што је Србија имала пуно право да ратује против УЧК и остаих шиптарских сепаратиста.

У тим борбама војске и полиције против УЧК су страдали и цивили.

То не мења карактер војне операције на Косову и Метохији која је била потпуно легитимна.
 
Колико погрешних ствари у две простопроширене реченице.

Свака држава има легитимно право да ратује против сепаратиста на својој територији.

Као што је Србија имала пуно право да ратује против УЧК и остаих шиптарских сепаратиста.

У тим борбама војске и полиције против УЧК су страдали и цивили.

То не мења карактер војне операције на Косову и Метохији која је била потпуно легитимна.
sa ovim se slazem za Kosovo..
Ali takodje, i Ukrajina je njima bitna kao Kosovo, i to je jedan narod kao mi i Crna Gora!
 
sa ovim se slazem za Kosovo..
Ali takodje, i Ukrajina je njima bitna kao Kosovo, i to je jedan narod kao mi i Crna Gora!

е, мораш да имаш једнаке аршине за све ситуације, а не да је у реду кад ми радимо, а није у реду кад други раде.
 
ni NATO nema jednake arsine, i nikad nije bio pravedan prema nama, nikad ne postuje dogovore...

НАТО нема једнаке аршине.

По чему се ми или Руси онда разликујемо од НАТО-а, ако размишљамо исто као НАТО?

"У реду је кад ми радимо, а није у реду кад они раде"

 
НАТО нема једнаке аршине.

По чему се ми или Руси онда разликујемо од НАТО-а, ако размишљамо исто као НАТО?

"У реду је кад ми радимо, а није у реду кад они раде"
Ne, mi i Rusi cemo biti bolji i pustiti da nas ubijaju, svaki dan pomalo..
Oni to ne postuju, priznaju samo silu...
 
НАТО нема једнаке аршине.

По чему се ми или Руси онда разликујемо од НАТО-а, ако размишљамо исто као НАТО?

"У реду је кад ми радимо, а није у реду кад они раде"
Jok nego trebamo da se žrtvujemo radi "duhovne pobede".
Kosovski mit i tako to, ne?

Ako forsiraš da "mi" budemo moralniji od njih, nećemo dobiti nikakvu pobedu, niti nagradu, niti bilo šta osim hladnog tuša i bolnog šamara od "zapadnih partnera". Mi smo onda korisni idioti.
 
1668605033750.png
 
Jok nego trebamo da se žrtvujemo radi "duhovne pobede".
Kosovski mit i tako to, ne?

Ako forsiraš da "mi" budemo moralniji od njih, nećemo dobiti nikakvu pobedu, niti nagradu, niti bilo šta osim hladnog tuša i bolnog šamara od "zapadnih partnera". Mi smo onda korisni idioti.

Не, али немој другима да замераш оно што ти сам радиш.
 

Tramp: Kandidovaću se na predsedničkim izborima 2024. godine​

SVET Autor:Nova.rs16. nov 202207:22
1650913014-h_57634349-750x490.jpg
Donald Tramp Foto: EPA-EFE/DAVID MAXWELL
Donald Tramp potvrdio je da će se kandidovati na sledećim američkim izborima, 2024. godine, prenosi CNN.

Podeli sa prijateljima​


Bivši predsednik Sjedinjenih država izjavio je juče, u svojoj vili Mar-a-Lago da „povratak Amerike počinje sada“.
Među prisutnima na Trampovom obraćanju bili su bivša prva dama Melanija Tramp, kongresmen Medison Кotorn, Trampov savetnik Rodžer Stoun, teoretičar zavere Majk Lindel i Trampov zet Džered Кušner.
Ovo saopštenje došlo je uprkos rastućem pokretu u republikanskim krugovima da se nastavi bez Trampa nakon katastrofalnih rezultata izbora.


PROČITAJTE JOŠ​


Donald Tramp pobedio na sudu svoju rođaku Meri Tramp: Odbačena tužba koju je podnela

SVET
19:38

Iza kulisa američkih izbora: Putinov „najbolji drug“ pokušao da obezbedi pobedu Trampu?

SVET
13. nov 2022

„Tramp se skriva od istrage o napadu na Kapitol“: Nije se pojavio da svedoči pred komisijom Kongresa

SVET
18:21

Iako se bivši predsednik suočava sa višestrukim istragama o svojoj poslovnoj imperjii i gomilanju vladinih dokumenata, čini se da je odlučan da obezbedi još jedan mandat na funkciji.

https://nova.rs/vesti/svet/tramp-kandidovacu-se-na-predsednickim-izborima-2024-godine/

Враћамо се у Белу кућу!!!

2024. Доналд Трумпх

2028. Иванка Трумпх.

Deset puta sam pročitao

Kolindovaću se
 
Ako De Santis pobedi Trumpa u nominaciji onda ce Trump ici kao nezavisan kandidat i pobedice Demokrata.

Ako Trump dobije nominaciju bojim se da opet nece moci da pobedi. A cak i da pobedi sta ce uciniti? Vec je bio predsednik i imao je i Senat i House pa nista spektakularno se nije desilo.

Isto tako pitanje je i da li ce Biden trcati 2024. Mislim da je to sve manje realno.
 
Ako De Santis pobedi Trumpa u nominaciji onda ce Trump ici kao nezavisan kandidat i pobedice Demokrata.

Ako Trump dobije nominaciju bojim se da opet nece moci da pobedi. A cak i da pobedi sta ce uciniti? Vec je bio predsednik i imao je i Senat i House pa nista spektakularno se nije desilo.

Isto tako pitanje je i da li ce Biden trcati 2024. Mislim da je to sve manje realno.
Desilo se da prvi PUT PREDSEDNIK USA NIJE VODIO RATNU KAMPANJU I ZAPOČEO RAT!!!


MALO LI JE....


mnogo si mi ti pametan....
 
Ako De Santis pobedi Trumpa u nominaciji onda ce Trump ici kao nezavisan kandidat i pobedice Demokrata.

Ako Trump dobije nominaciju bojim se da opet nece moci da pobedi. A cak i da pobedi sta ce uciniti? Vec je bio predsednik i imao je i Senat i House pa nista spektakularno se nije desilo.

Isto tako pitanje je i da li ce Biden trcati 2024. Mislim da je to sve manje realno.
Da, da, “realno je” samo što neki priželjkuju.
 

Tramp: Kandidovaću se na predsedničkim izborima 2024. godine​

SVET Autor:Nova.rs16. nov 202207:22
1650913014-h_57634349-750x490.jpg
Donald Tramp Foto: EPA-EFE/DAVID MAXWELL
Donald Tramp potvrdio je da će se kandidovati na sledećim američkim izborima, 2024. godine, prenosi CNN.

Podeli sa prijateljima​


Bivši predsednik Sjedinjenih država izjavio je juče, u svojoj vili Mar-a-Lago da „povratak Amerike počinje sada“.
Među prisutnima na Trampovom obraćanju bili su bivša prva dama Melanija Tramp, kongresmen Medison Кotorn, Trampov savetnik Rodžer Stoun, teoretičar zavere Majk Lindel i Trampov zet Džered Кušner.
Ovo saopštenje došlo je uprkos rastućem pokretu u republikanskim krugovima da se nastavi bez Trampa nakon katastrofalnih rezultata izbora.


PROČITAJTE JOŠ​


Donald Tramp pobedio na sudu svoju rođaku Meri Tramp: Odbačena tužba koju je podnela

SVET
19:38

Iza kulisa američkih izbora: Putinov „najbolji drug“ pokušao da obezbedi pobedu Trampu?

SVET
13. nov 2022

„Tramp se skriva od istrage o napadu na Kapitol“: Nije se pojavio da svedoči pred komisijom Kongresa

SVET
18:21

Iako se bivši predsednik suočava sa višestrukim istragama o svojoj poslovnoj imperjii i gomilanju vladinih dokumenata, čini se da je odlučan da obezbedi još jedan mandat na funkciji.

https://nova.rs/vesti/svet/tramp-kandidovacu-se-na-predsednickim-izborima-2024-godine/

Враћамо се у Белу кућу!!!

2024. Доналд Трумпх

2028. Иванка Трумпх.
Alter do 24 godine Tramp će da obuče čamovo odelo.
 

Back
Top