Traktorima u Beograd

Па тај новопстављени министар пољопривреде, Душан Петровић, еталон је неспосбности, лоповлука и глупости, а поставио га је једнако тако неспособни газда.
 
Beograd -- Udruženja poljoprivrednika, članice Asocijacije poljoprivrednika traktorima kreću za Beograd, nezadovoljni novom agrarnom politikom Ministrastva poljoprivrede.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=30&nav_id=515327

Policija postavila blokade na izlazima iz mnogih sela, ali su se izgleda probili ...

Само напред!

Власт се сваке године договара како да опљачка пољопривреднике. Томе треба стати на пут.
 
Па тај новопстављени министар пољопривреде, Душан Петровић, еталон је неспосбности, лоповлука и глупости, а поставио га је једнако тако неспособни газда.


Свакако не сматраш да су само њих двојица неспособни... ;)
 
A ti ne znaš da poljoprivrednici krvare svaki dan za svoj zaradjeni dinar, a kad treba da dobiju penzije, isplate ih tričavih 5000 dinara
Živela poljoprivreda, dole Mladić i ostale bitange


Живела пољопривреда, живео и Младић а доле издајничке битанге које не поштују никога.
 
Иначе, када стижу ти трактори? Да спремимо неко послужење, биће људи жедни...

Живела пољопривреда? Шта то тачно значи? Колико земље обрађујете, конкретно?
 

Back
Top