Trajanje seksualnog odnosa

  • Začetnik teme Gospodja X
  • Datum pokretanja
Duzina odnosa se produzuje svrsavanjem. Naime, kad muskarcu dodje da svrsi neka svrsi. Kroz 3-5 minuta moze se lagano nastaviti odnos koji posle tog svrsavanja moze da traje i do sat vremena. Jes da ne prija kao prvi put ali je mnogo dobro, kad kazem mnogo dobro pre svega mislim na zene.
Dodao bih jos da je za dobar seks neophodna vrela predigra :)
 
Duzina odnosa se produzuje svrsavanjem. Naime, kad muskarcu dodje da svrsi neka svrsi. Kroz 3-5 minuta moze se lagano nastaviti odnos koji posle tog svrsavanja moze da traje i do sat vremena. Jes da ne prija kao prvi put ali je mnogo dobro, kad kazem mnogo dobro pre svega mislim na zene.
Dodao bih jos da je za dobar seks neophodna vrela predigra :)

Slazem se sa tobom,moze ponekad i tako da se desi...
 
kad neko započne teme ovog tipa uvek se setim fazona koji sam čuo još u srednjoj školi od jednog sapatnika u 12-oj beogradskoj gimnaziji:
kaže on :
- ja brate ***** 36 minuta
ja:
- ih 36 minuta , kako dodje do te cifre keve ti
on:
-5 minuta ubedjujem, minut ka ram i 30 minuta se izvinjavam

ne znam koliko vam je ovo smešno(staro bar 20 god) ali iz ovoga prizilazi jedno veoma interesantno pitanje :
Šta se to sve RaČuNJa u sex ? Mislim jel samo dok je unutra ili od svlačenja,petinga pa do svršavaNJa.
 
Kroz 3-5 minuta moze se lagano nastaviti odnos koji posle tog svrsavanja moze da traje i do sat vremena. Jes da ne prija kao prvi put ali je mnogo dobro, kad kazem mnogo dobro pre svega mislim na zene.

E pa tu je kvaka .. muskarcu ne prija kao prvi put i zasto bi onda smanjio sebi taj prvi dozivljaj na 5 minuta?

Ni meni, kao zeni, ne prija kad je drugi sex mlak, jer se kod njega izgubila ona 'zivotinja' koja je mahnitala prvi put. I zato insistiram na prvom kresu koji ce biti duzi od 5-10 minuta. A drugi ce nam i tako oboma biti laganiji i manje sirov.
 
Какве везе има потенција са дужином сексуалног односа?
Има ли овде лекара?

ako je brzo ta bolest se zove prepotencija :wink:....jeste, bolest je slicna impotenciji jer nemogucnost kontrole brzine svrsavanja govori da kod muskarca postoji problem...s obzirom da sam imala slucaj kod bivseg da mu je padao u toku sexa trudila sam se da se informisem :rolleyes:...jednako je lose kad i kad nemoze i kad moze par minuta, ti se taman uzivis u sex, a on vec gotov :|.....
 

Back
Top