TRAJAN BASESKU ZBOG KOSOVA NE IDE U VARŠAVU!

NE-ZGODAN

Poznat
Poruka
7.555
http://www.kurir-info.rs/vesti/alal-vera-trajan-basesku-zbog-kosova-ne-ide-u-varsavu-92384.php

PREDSEDNIK RUMUNIJE ISTINSKI PRIJATELJ SRBIJE

ALAL VERA: TRAJAN BASESKU ZBOG KOSOVA NE IDE U VARŠAVU!

(7) Sreda, 25. Maj, 2011.| Autor: Agencija BETA
Budući da su domaćini ovogodišnjeg skupa u Varšavi odlučili da pozovu jedan entitet koji Rumunija ne priznaje kao državu, predsednik Trajan Basesku neće učestvovati na tom događaju, izjavio predsednikov portparol


2063963.jpg


BUKUREŠT - Rumunski predsednik Trajan Basesku neće učestvovati na skupu šefova zemalja srednje i jugoistične Evrope u Varšavi, zbog odluke domaćina da pozove predsednicu Kosova!

"Budući da su domaćini ovogodišnjeg skupa u Varšavi odlučili da pozovu jedan entitet koji Rumunija ne priznaje kao državu, predsednik Trajan Basesku neće učestvovati na tom događaju", izjavio je danas predsednikov portparol Valeriu Curkan.
Kancelarija rumunskog predsednika do sada nije zvanično objavila da Basesku neće ići na samit u Varšavi, ali je na pitanje novinara predsednikov portparol dao izjavu u vezi s time.

Mediji u Rumuniji su iz srpske štampe saznali da Basesku neće učestvovati na samitu zemalja srednje i jugoistočne Evrope zbog prisustva predsednice Kosova, posle čega su tražili odgovor od portparola rumunskog predsednika. Rumunija nije priznala jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova.

Izgleda da nisu bas svi EUropski predsednici bez samopostovanja i manjka dostojanstva....
 
Eto, a onomad, kad je bio moleban za patike, kritikovali tadića što je išao u posetu rumunskim prijateljima.

Tadic je tada kao cupika pobegao iz Beograda, a to se nemoze porediti sa casnim cinom rumunskog predsednika .Ne mesaj babe i zabe...iiskazi malo postovanja prema casnom coveku ,a ne malicioznost.Imati casti nije mana nego velika vrlina,a to je trebao neko drugi ,davno da ti kaze....
 
Poslednja izmena:
Tadic je tada kao cupika pobegao iz Beograda, a to se nemoze porediti sa casnim cinom rumunskog predsednika .Ne mesaj babe i zabe...iiskazi malo postovanja prema casnom coveku ,a ne malicioznost.Imati casti nije mana nego velika vrlina,a to je trebao neko drugi ,davno da ti kaze....

od koga i čega pobegao?:lol:

otišao je da razvija dobre odnose sa rumunijom, zahvaljujući njemu danas se divite rumunskom predsedniku:ok:
 

Back
Top