Tragikomedija: DS je protiv rasprodaje resursa drzave

Тихи

Starosedelac
Banovan
Poruka
193.922
"Demokratska stranka je principijelna u stavu da ne treba prodavati državne i nacionalne resurse ukoliko se ne postigne prava tržišna cena, kaže Jelena Trivan"

10773114214dc2c4834466d597015486_640x360.jpg


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=05&nav_id=510318

Rece stranka koja je dala sve secerane kosticu za 1 euro i bila toliko uporna u prodaji telekoma.

Ovo u prevodu znaci - JA NISAM QURVA SAMO SE NE HEBEM ZA ISPOD 50 EVRA NA SAT :super: :hahaha: :rotf: :super:
 
Poslednja izmena:

Ово је погрешан став. Треба рећи да је Распродаја Државних Ресурса позитивна замисао,
којој треба дати приоритет.

Не видим зашто би се презало од Распродаје Ресурса Државе??

Што рече онај одлични економиста на Утиску недеље: "Држава не треба да се бави телекомуникацијама, јер нема ни вакцине за беснило."

Једноставно, што се више фирми ослободи из канџи државе -- то боље !!
 
"Demokratska stranka je principijelna u stavu da ne treba prodavati državne i nacionalne resurse ukoliko se ne postigne prava tržišna cena, kaže Jelena Trivan"



http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=05&nav_id=510318

Rece stranka koja je dala sve secerane kosticu za 1 euro i bila toliko uporna u prodaji telekoma.

Ovo u prevodu znaci - JA NISAM QURVA SAMO SE NE HEBEM ZA ISPOD 50 EVRA NA SAT :super: :hahaha: :rotf: :super:

A da su prodali, sta bi rekao? "D****" koja se prodaje za male pare?

Nekima ne valja nista, a izgleda da je posredi samo zavist i nemogucnost razumevanja.
 
"Demokratska stranka je principijelna u stavu da ne treba prodavati državne i nacionalne resurse ukoliko se ne postigne prava tržišna cena, kaže Jelena Trivan"

10773114214dc2c4834466d597015486_640x360.jpg


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=05&nav_id=510318

Rece stranka koja je dala sve secerane kosticu za 1 euro i bila toliko uporna u prodaji telekoma.

Ovo u prevodu znaci - JA NISAM QURVA SAMO SE NE HEBEM ZA ISPOD 50 EVRA NA SAT :super: :hahaha: :rotf: :super:

.mislim da joj treba tuziti muza za zlostavljanje u porodici ,pa vidite ljudi kako je sva naduta taj manijak je verovatno svaki dan tuche ............
 
.mislim da joj treba tuziti muza za zlostavljanje u porodici ,pa vidite ljudi kako je sva naduta taj manijak je verovatno svaki dan tuche ............

Ne nego da ona njemu plaća odštetu za pretrpljeni šok svako jutro kad otvori oči.
Mo'š misliti na šta taj monstrum liči ujutro kad se probudi, znači pre odlaska u wc i jutarnje kafe :eek:
 
A da su prodali, sta bi rekao? "D****" koja se prodaje za male pare?

Nekima ne valja nista, a izgleda da je posredi samo zavist i nemogucnost razumevanja.

ja sam moralan covek pa stoga ne podrzavam prostituciju a narocito ne rasprodaju drzavnih resursa i narocito infrastrukture.

samo su mi smesni DS-ovci juce su pricali sve treba prodati , a danas pricaju kako su protiv rasprodaje resursa drzave kada nisu uspeli da prodaju telekom

licemeri zuti
 
ja sam moralan covek pa stoga ne podrzavam prostituciju a narocito ne rasprodaju drzavnih resursa i narocito infrastrukture.

samo su mi smesni DS-ovci juce su pricali sve treba prodati , a danas pricaju kako su protiv rasprodaje resursa drzave kada nisu uspeli da prodaju telekom

licemeri zuti

Pa bolje se opametiti kad tad nego nikad.

Nego, da su Rusi ponudili istu ili vecu cenu. sta bi rekao?
 

Back
Top