Tragedija: Umro Edin Avdić

Molim vas da prekinete sa nagađanjima o uzroku smrti i skretanjem sa teme.

Shvatili smo poentu i stav koji pojedini korisnici uporno pokušavaju da iskažu. Ovo je tema posvećena odavanju počasti Edinu Avdiću i njegovom radu. Svaki naredni komentar koji bez dokaza tvrdi da je preminuo od Fajzer vakcine biće odmah obrisan, a dalje insistiranje na toj priči biće sankcionisano.
Pokažite poštovanje prema preminulom Edinu i njegovoj porodici.
 
Uzrok smrti još nije poznat
Кажу да је видио животну битку на клиничком центру у Сарајеву већ неко време, по свему судећи рак је у питању, с друге стране се помиње смрт у сну, нема званичних информација, узрок смрти је небитан на крају крајева, умро је нажалост и то је суштина, много рано, прерано
 
Poslednja izmena:
Кажу да је видио животну битку на клиничком центру у Сарајеву већ неко време, по свему судећи рак је у питању, с друге стране се помиње смрт у сну, нема званичних информација, узрок смрти је небитан на крају крајева, умро је нажалост и то је суштина, много рано, прерано
Upravo zbog toga i kažem da ne treba ništa nagađati dok zvanične informacije ne dođu
 

Back
Top