Quantcast

Trač rubrika - o životima poznatih

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Izvinjavam se ako tema već postoji, ali nisam je video.Postoji tema Filmske trivije,ali trivije su priče oko snimanja nekog konkretnog filma a ne o životima poznatih glumaca,glumica,režisera itd.

Takođe, trač je obično ćaskanje o poznatim.Stvari koje možda jesu istinite a možda i nisu, a ne potvrđena istina.

Daklem ,

Stiven Spilberg je tokom razvoda od svoje prve žene Army Irving,posle četiri godine trajanja tog braka morao da plati ,davno sam čitao u nekom časopisu,mislim polovinu svog sveukupnog bogatstva,prema američkim zakonima o razvodu , 50-50 % svakom bračnom partneru.

Te 1989. godine on je morao da plati monstrouzno bogatstvo od 100 miliona dolara,američkih.Dugo vremena je važio za najojađenijeg muža tokom brakorazvodne parnice,dok ga nije pretekao Majkl Džordan.

Samo 4 godine kasnije je snimio Park iz doba Jure,prvi film , ako se ne varam,koji je dostigao u to doba gotovo neverovatnih milijardu dolara.A sada je Spilberg težak oko 3 milijarde.

Možda je njegovoj ženi bilo isplativije da se strpi još neko vreme,mada mislim da joj ni sa 100 miliona nije uopšte loše.:lol:

Stivene Spilberže,pretrpeo si veliku emotivnu ranu, ali si sada truli bogataš i možeš da osnuješ lični harem.:hahaha:

Preuzeto sa :

http://www.askmen.com/celebs/entert...even-spielberg-makes-costly-divorce-list.html

211l99t.jpg

Poslednja izmena:

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.090
Ejmi Irving je bila udata za Spilberga? Zanimljiv podatak. Mnogo mi se sviđa ta glumica, a zaljubila sam se u nju u filmu Confession (Ben Kingsli + Alek Boldvin) koji se stalno vrti a našem TV-u.
(A što se tiče razvoda i lešenja: kada bih se ja razvodila, i ja bih očekivala polovinu, i mislila bih da je više nego zaslužena.)

Skeeter

Domaćin
Poruka
3.460
Ejmi Irving je bila udata za Spilberga? Zanimljiv podatak. Mnogo mi se sviđa ta glumica, a zaljubila sam se u nju u filmu Confession (Ben Kingsli + Alek Boldvin) koji se stalno vrti a našem TV-u.
(A što se tiče razvoda i lešenja: kada bih se ja razvodila, i ja bih očekivala polovinu, i mislila bih da je više nego zaslužena.)
jes,krvavo si ih zaradila,zrtvovala se...

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751

Honduras, ne bi ti to želela,a evo i razloga zašto.Kao što je Army Irving dobila polovinu novca svog muža isto tako je i nepoznati i beznačajni muž pod imenom Tom Haydne veoma poznate Jane Fonda zbog istog tog zakona dobio dobar komad love tokom brakorazvodne parnice.:lol:
To je mač sa dve oštrice,ne štiti prava žene,nego im škodi,iz dva razloga- danas i žena može biti daleko bogatija od muža i zaraditi u braku više od muža .Drugi razlog,upravo taj nakazni zakon da svako dobije po pola ,nezavisno od toga koliko je uneo u brak i zaradio tokom braka je doveo do institucije koja je vrlo ponižavajuća za žene a to je prebračni ugovor.
Tako je recimo milijarder Donald Tramp ,veoma jeftino prošao prilikom razvoda od svoje tadašnje supruge Ivane Tramp-obećao joj je 25 miliona dolara predbračnim ugovorom ako se ne varam.Za Donalda Trampa to je sitniš od novca .Tačnije 1.5 % njegovog bogatstva.Mislim da je kasnije ipak uspela da izvuče više,ali ni približno jednoj polovini.

"Twenty-five million?" scoffed one insider. "She can't even do her nails with that!" Indeed, Ivana's camp—calculating that this would represent only 1.5 percent of Trump's estimated $1.7 billion—quickly made it clear that she wants more.

A deal's a deal, said Donald, responding to reports that Ivana will ask for the Plaza and an estimated $150 million. "The prenuptial agreement is airtight," he stressed during a PEOPLE interview, though, as ever, he praised his wife effusively. "Ivana is a good woman. But you grow apart. People understand that."

Izvor :

http://www.people.com/people/archive/article/0,,20116915,00.html

Zar nije zao lik? :hahaha:

Trump.jpg

Poslednja izmena:

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.090
Brak je brak. Ne navijam ja za ženu, nego za onog partnera koji se tokom braka nije obogatio, a bio je podrška.

Ima brakova i brakova, naravno da partner nije uvek podrška, ali ja sam mislila na konkretne brakove - svoj, ili kako ja zamišljam da je izgledao Spilbergov i Ejmnin brak. Njih dvoje su kolege i verovatno vršnjaci (mala razlika, 7 godina). E sad, ovo je samo neka moja projekcija zasnovana na ličnom iskustvu, i možda nema veze sa Spilbergom, ali nema veze, tema je ionako tračarenje :) Ljudi vide samo sto miliona iz brakorazvodne parnice, a ne vide svakodnevan život sa opsednutim umetnikom (kreativcem) koji od jutra do sutra samo priča o svom poslu, sve što napiše ili smisli konsultuje sa ženom (koja je odmah tu, u kući, i još je koleginica, koja - možda - zna i više od njega), ona čita, savetuje, daje ideje (koje on odbija ili prima, nebitno, ali to je RAD), sluša, analizira, postavlja pitanja, on opet napiše pa opet dođe da smara, i ti praktično u takoj vrsti braka stalno radiš.Druga varijanta: on živi kao umetnik i intelektualac, a žena (koja je takođe umetnik i intelektalac) postaje keva i spremačica koja preuzme na sebe sve stvari koje su i njoj dosadne, ali neko mora, a treće osobe nema.

Isto bih mislila i za muškarca, koji je u braku sa nekom 'divom' i pruža podršku iz pozadine. Što je moje to je tvoje, a kada brak prestane, sve se deli i gotovo.

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Brak je brak. Ne navijam ja za ženu, nego za onog partnera koji se tokom braka nije obogatio, a bio je podrška.

Ima brakova i brakova, naravno da partner nije uvek podrška, ali ja sam mislila na konkretne brakove - svoj, ili kako ja zamišljam da je izgledao Spilbergov i Ejmnin brak. Njih dvoje su kolege i verovatno vršnjaci (mala razlika, 7 godina). E sad, ovo je samo neka moja projekcija zasnovana na ličnom iskustvu, i možda nema veze sa Spilbergom, ali nema veze, tema je ionako tračarenje :) Ljudi vide samo sto miliona iz brakorazvodne parnice, a ne vide svakodnevan život sa opsednutim umetnikom (kreativcem) koji od jutra do sutra samo priča o svom poslu, sve što napiše ili smisli konsultuje sa ženom (koja je odmah tu, u kući, i još je koleginica, koja - možda - zna i više od njega), ona čita, savetuje, daje ideje (koje on odbija ili prima, nebitno, ali to je RAD), sluša, analizira, postavlja pitanja, on opet napiše pa opet dođe da smara, i ti praktično u takoj vrsti braka stalno radiš.Druga varijanta: on živi kao umetnik i intelektualac, a žena (koja je takođe umetnik i intelektalac) postaje keva i spremačica koja preuzme na sebe sve stvari koje su i njoj dosadne, ali neko mora, a treće osobe nema.

Isto bih mislila i za muškarca, koji je u braku sa nekom 'divom' i pruža podršku iz pozadine. Što je moje to je tvoje, a kada brak prestane, sve se deli i gotovo.

Honduras,ja sam hteo da se svađamo i nastavimo diskusiju o ženskim pravima,ovaj pomirljiv ton posta sa nekim realnim činjenicama mi nije po ukusu.:rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.