Touch of Pink

Da li ste ikad pipnuli silikonske grudi?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ahahaha super naslov,mada je parfem za klinke
btw imam koleginicu koja ima silikone a ja to saznam tek kad je otisla na bolovanje.i sve cekam da dodje da je pitam da pipnem a ona produzava bolovanje evo vec dva i po meseca.mislim da vise nece ni doci.a tako sam radoznala...
 
Pa ja prvo nisam ni znala da ima silikone - al' sam znala da ima extra sise. Jednom prilikom sam joj to i rekla tugaljivo-zavidnim glasom i onda mi je šapnula da su silikoni - odma sam je pitala jel ja to mogu da pipnem, zbunila se :lol:
Posle toga smo počele da se družimo, njoj je bilo gotivno to što se ja nisam zgrozila i što je nisam napadala kako to nije zdravo, baš je imala komplekse u odnosu prema drugim ženama, sklanjala se od njih...
Njen fazon je bio da navata bogatog muža, pa je osim silikona išla na liposukciju, punila je usne, isticala jagodice i uardila je trajnu šminku, mini val trepavica... Sve te neke stvari za koje sam je večito ispitivala svašta - šta i kako...
Elem, sise su normalne - osim što su malo tvrđe od prirodnih, i što su kako ona kaže od tad jako osetljive, ništa se ne provaljuje da je nešto unutra ali je ispod miške imala ožiljke... Rekla mi je da se razlikuju te proteze koje se stavljaju unutra i pune silikonom, rez oko bradavice bi bio lepši ali ne bi mogla da doji jednog dana. Kaže da je nije bolelo kad je to uradila kao kad je punila usne.
S usnama je drugačije - napuni se špric silikonom pa joj maltene na živo gurnu iglu od kraja usana pa sve do nosa pa prazne silikon dok se špric povlači napred. Onda se vaticom usne nameštaju u željeni oblik...
Posle liposukcije je bila plava, sva modra i morala je da nosi neke steznike - ali i usne kada je radila isto je bila plava, kao da je neko napucao pesnicom po sred face.
 
:shock: cemu sve to jbt?! :(
e bas mi je bedak kad neko ima toliko kopmleksa pa ugradjuje sise,vadi salo,puni usta...:roll:

ne znam u kom su psihickom stanju ti ljudi kada toliko ne mogu da prihvate sebe...:( a vecina njih sasvim normalno i izgleda,btw :neutral:
 
Banshee:
:shock: cemu sve to jbt?! :(
e bas mi je bedak kad neko ima toliko kopmleksa pa ugradjuje sise,vadi salo,puni usta...:roll:

ne znam u kom su psihickom stanju ti ljudi kada toliko ne mogu da prihvate sebe...:( a vecina njih sasvim normalno i izgleda,btw :neutral:

E ali ona je savršeno svesna sebe - nije da bih ja to uradila, ne bi ni pomislila... Ali ona je znala šta je na ceni a nju je zanimao keš.
Slabo se viđamo u poslednje vreme - uspela je da dođe do toga da joj kupe stan, kola, da joj otvore dva butika i jedan lokal u centru grada, a dovukla se u Bg iz nekog sela... stalno zaboravim kako se zove.
Pazi, nije da joj je računica loša - šta je htela dobila je.
 
Letos na plaži je bila jedna devojka - iz aviona se videlo da ima silikone. Nije joj dobro stajalo. Verovatno zato što je bila ekstremno mršava i čudno građena, kao neko rahitično dete, sa jako uskim ćoškastim ramenima, iskočena grudna kost, rebra koja štrče, i onda kao da su joj samo ispod kože gurnuli dve lopte. Verovatno bi bolje izgledalo da je izabrala manji "broj".Pri tom, kad se okrenula na stranu težina silikona joj je povukla kožu pa je to izledalo jako sablasno. Ali ona je delovala zadovoljno, a to je valjda jedino i bitno (naravno, ako joj ne pravi nikakve zdravstvene probleme).
Mislim da se uvek primeti da li su grudi silikonske, ali od odabira odgovarajuće veličine i operativnog postupka (pošto postoji više načina ) zavisi da li će to izgledati dobro ili zastrašujuće.
 
Nisam pipnuo, a hteo bih. Ako neka forumašica poseduje iste, neka pozove na jedan pip. Diskretno...I da ne bude u avionu pipanje, jer mogu da explodiraju silikoni, meni bi bilo neprijatno..
U potpisu:
Pimping Tom...
 
majcheki:
ali i usne kada je radila isto je bila plava, kao da je neko napucao pesnicom po sred face.
Ja sam videla jednu takvu devojku ispred svoje zgrade.:( .. to je bio toliko jeziv prizor da sam par noći sanjala to lice... Bože, grozno...:roll:
I, je li ta tvoja nahvatala bogatoga mužika? :lol:


P.S. Odgovor na temu: nisam pipnula silikone nikada.
 

Back
Top